Studium a práce v Austrálii

Nejlepší způsob, jak poznat Austrálii?

To je studium a práce v Austrálii!

Austrálie je symbolem exotiky, který láká nejen cestovatele, ale i studenty. Najdeš zde nekonečné pláže, bush, poušť, ale i velké metropole. Kde jinde si o polední pauze zasurfuješ, uděláš si barbecue s přáteli nebo pohladíš klokana? S programem Studium a práce v Austrálii tohle všechno můžeš zažít!

Získáš skvělou angličtinu a zkušenosti

Vyděláš si peníze – min. 25 AUD/hod.

Poznáš okouzlující Austrálii a nové přátele

UPDATE 2022 – od 6. 7. 2022 mohou držitelé platných víz do Austrálie přicestovat bez ohledu na očkovací status, t.j. jak osoby očkované tak neočkované.

Nevyžaduje se ani vyplnění příjezdového formuláře (Digital Passenger Declaration), ani předložení negativního výsledku PCR či antigenního testu před odletem.

Studium a práce v zahraničí

 

Studium s pracovním povolením

Při pobytu v Austrálii je možné vycestovat na turistická nebo studentská víza. V případě, že máte zájem zároveň i pracovat, je nutné žádat o studentská víza. Základní podmínkou je full-time studium v rozsahu min. 25 lekcí/týden a přitom je možné pracovat part-time, 20 hodin týdně. (resp. 40 hodin/2 týdny).  

V rámci studia nabízíme jazykové kurzy angličtiny nebo různé odborné kurzy, jako např. management, turismus, business, IT apod. Závisí jen na tom, co si zvolíte.

Splň si svůj sen a jeď do Austrálie – se vším Ti pomůžeme…

Minimální délka pobytu při žádosti o studentská víza jsou 3 měsíce. Je možné si i různě kombinovat jednotlivé kurzy s tím, že mezi každým kurzem máte nárok na měsíc prázdnin, po dobu kterých můžete pracovat na plný úvazek. Většinou doporučujeme přihlásit se na první 2-3 měsíce na jazykový kurz angličtiny a poté na přípravu na některý Cambridgeský certifikát. Až získáš lepší angličtinu a stále budeš chtít v Austrálii zůstat, tak doporučujeme studium odborných kurzů.

VÝBĚR ŠKOL

VÍCE INFORMACÍ O STUDIU

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI A PRACOVNÍM POVOLENÍ

ŽIVOTNÍ NÁKLADY V AUSTRÁLII

Podmínky programu

Můžeš se přihlásit, pokud:

  • máš min. 18 let
  • máš min. středně pokročilou angličtinu
  • můžeš vycestovat na min. 3 měsíce
  • máš chuť  studovat a pracovat v Austrálii, poznat nové místa a přátele

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku  – coolagent@coolagent.cz  mobil: +420 606 769 224

Pobyt v Austrálii je ideální kombinace studia, práce, cestování a zábavy!

Kde můžeš studovat – lokality

Vybrat si můžeš mezi: Sydney, Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Perth, Adelaide nebo Cairns

VÍCE INFORMACÍ O LOKALITÁCH

V Sydney máme partnerskou agenturu, kde je česky a slovensky mluvící personál, který Ti rád pomůže při příjezdu, prodloužení pobytu a samozřejmě i s jinými Tvými otázkami :-). Není se tedy čeho obávat!

Nabízíme velmi výhodné ceny pro ČR i SR, u většiny škol nižší než byste získali, kdybyste se obrátili přímo na školu v Austrálii. Ne však proto, že by to snad znamenalo nižší kvalitu. Ale proto, že je naším cílem nabízet kvalitní programy za přiměřené ceny, protože neustále snižujeme naše náklady (díky dlouholetým zkušenostem to jde), protože denně děláme maximum, abychom pro naše studenty získali výhodnější podmínky s samozřejmě také proto, že chceme být Vaší agenturou – a to tou nejlepší. 🙂

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku  – coolagent@coolagent.cz  mobil: +420 606 769 224