Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

🇦🇺Studium a práce v Austrálii🇦🇺

Jak nejlépe poznat Austrálii?

No přece vyrazit tam studovat nebo pracovat!

Austrálie je symbolem exotiky, která láká nejen cestovatele, ale i studenty. Najdeš zde nekonečné pláže, bush, poušť, ale i velké metropole. Kde jinde si o polední pauze zasurfuješ, uděláš si barbecue s přáteli nebo pohladíš klokana? S programem Studium a práce v Austrálii tohle všechno můžeš zažít!

Výhody studia a práce v Austrálii

Získáš skvělou angličtinu a zkušenosti

Vyděláš si peníze – min. 25 AUD/hod.

Poznáš okouzlující Austrálii a nové přátele

Studiem v zahraničí získáš skvělé uplatnění na trhu práce

Studium s pracovním povolením

Při pobytu v Austrálii je možné vycestovat na turistická nebo studentská víza. V případě, že máte zájem zároveň i pracovat, je nutné žádat o studentská víza. Základní podmínkou je full-time studium v rozsahu min. 25 lekcí/týden a přitom je možné pracovat part-time, 20 hodin týdně. (resp. 40 hodin/2 týdny).  

V rámci studia nabízíme jazykové kurzy angličtiny nebo různé odborné kurzy, jako např. management, turismus, business, IT apod. Závisí jen na tom, co si zvolíš.

Minimální délka pobytu při žádosti o studentská víza jsou 3 měsíce. Je možné si i různě kombinovat jednotlivé kurzy s tím, že mezi každým kurzem máš nárok na měsíc prázdnin, po dobu kterých můžeš pracovat na plný úvazek. Většinou doporučujeme přihlásit se na první 2-3 měsíce na jazykový kurz angličtiny a poté na přípravu na některý Cambridgeský certifikát. Až získáš lepší angličtinu a stále budeš chtít v Austrálii zůstat, tak doporučujeme studium odborných kurzů.

Podmínky programu:

Věk: min. 18 let
Úroveň angličtiny: min. středně pokročilou angličtina
Délka pobytu: min. 3 měsíce
Motivace: máš chuť  studovat a pracovat v Austrálii, poznat nové místa a přátele

Kde můžeš studovat – lokality:

Vybrat si můžeš mezi: Sydney, Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Perth, Adelaide nebo Cairns

VÍCE INFORMACÍ O LOKALITÁCH

V Sydney máme partnerskou agenturu, kde je česky a slovensky mluvící personál, který ti rád pomůže při příjezdu, prodloužení pobytu a samozřejmě i s jinými tvými otázkami :-). Není se tedy čeho obávat!

VÝBĚR ŠKOL

VÍCE INFORMACÍ O STUDIU

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI A PRACOVNÍM POVOLENÍ

ŽIVOTNÍ NÁKLADY V AUSTRÁLII

Nabízíme velmi výhodné ceny pro Čechy i Slováky, u většiny škol nižší než bys získal/a, kdyby ses obrátil/a přímo na školu v Austrálii. Ne však proto, že by to snad znamenalo nižší kvalitu. Ale proto, že je naším cílem nabízet kvalitní programy za přiměřené ceny.

Naše náklady totiž díky dlouholetým zkušenostem stále snižujeme a denně děláme maximum, abychom pro naše studenty získali výhodnější podmínky. Žene nás touha být tou nejlepší agenturou, tou, kterou si ihned zamilujete a ke které se budete rádi vracet. 🙂

Takto mluví o práci v zahraničí naši klienti

Chceš pracovat v Austrálii?
Tak neváhej a kontaktuj mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 – 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 – 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?