Studium a práce v Austrálii

nezavazna registrace CZ

UPDATE 2021 – z důvodů pandemie covid-19 je tento program pozastaven 

OBECNÉ INFORMACE – ANEB PROČ PRÁVĚ AUSTRÁLIE

Austrálie je symbolem exotiky, který láká nejen cestovatele, ale i studenty. Najdete zde nekonečné pláže, bush, poušť, ale i velké metropole. Kde jinde si o polední pauze zasurfujete, uděláte barbecue s přáteli nebo pohladíte klokana?

Studium s pracovním povolením

Při pobytu v Austrálii je možné vycestovat na turistická nebo studentská víza. V případě, že máte zájem zároveň i pracovat, je nutné žádat o studentská víza. Základní podmínkou je full-time studium v rozsahu min. 25 lekcí/týden a přitom je možné pracovat part-time, 20 hodin týdně. (resp. 40 hodin/2 týdny).  V rámci studia nabízíme jazykové kurzy angličtiny nebo různé odborné kurzy, jako např. management, turismus, business, IT apod. Závisí jen na tom, co si zvolíte. Minimální délka pobytu při žádosti o studentská víza jsou 3 měsíce. Je možné si i různě kombinovat jednotlivé kurzy s tím, že mezi každým kurzem máte nárok na měsíc prázdnin, po dobu kterých můžete pracovat na plný úvazek. Většinou doporučujeme přihlásit se na první 2-3 měsíce na jazykový kurz angličtiny a poté na přípravu na některý Cambridgeský certifikát.

843019.TIF 200403738-001 78375973

Pokud jste už angličtinu zvládli – tím lépe. Pobyty v Austrálii totiž umožňují za celkem výhodné ceny studium odborných předmětů a směrů. Zajímá Vás marketing, management nebo cestovní ruch? Výborně – vítejte v Sydney! Design, film a video či mezinárodní obchod se zaměřením například na Asii? Welcome to TAFE (systém státních odborných škol). Informační technologie nebo webdesign? COOL! A ještě k tomu můžete pětkrát týdně surfovat – nejen na netu, ale i na pravých prknech na pravých vlnách pravého Pacifiku … 🙂

V Sydney máme partnerskou agenturu, kde je česky a slovensky mluvící personál, kde Vám rádi pomohou při prodloužení pobytu a samozřejmě i s jinými Vašimi otázkami :-). Ubytování si můžete zvolit v hostitelské rodině, apartmánu, domě nebo hostelu. Doporučujeme mít zajištěné ubytování na první 2-4 týdny, protože po tuto dobu se zorientujete a najdete si sami ubytováni, které Vám bude vyhovovat nejvíc a zároveň bude i cenově výhodné. S ubytováním Vám rádi pomůžeme. V pobočce v Sydney se formou konzultací se můžete informovat o různých pracovních pozicích, které závisí hlavně na úrovni angličtiny a případně i na předcházejících zkušenostech. Po dobu Vase pobytu můžete využívat kancelář naší partnerské agentury, jako např. Internet, telefon, skenery apod.

89684385 95179641 97877041

Studijní pobyt v Austrálii přináší množství výhod a možností pro každého, kdo čeká od života víc než jen stereotyp a průměrnost. Není to jen příležitost dostat svoji angličtinu například na úroveň Proficiency, ale i skvělá šance studovat předměty, které Vás baví, zabývat se věcmi, které jste vždy odkládali a strávit delší období v oblasti, kde pěkné počasí znamená vážně pěkné počasí – slunce, teplo, moře, pláže…. Pokud už máte některý z Au-Pair pobytů za sebou a táhne Vás to na druhý konec světa, může být pobyt v Austrálii s COOLAGENT tím, co jste vždy chtěli zažít.

Australské studijní možnosti jsou takové, že mohou uspokojit všechny – od zájemců o studium na univerzitách po věčné začátečníky v angličtině. Angličtina je všude a nedá se ji během pobytu nezlepšit. Naopak, sympatický „aussie“ přízvuk a kvalita kurzů umožňují získat výrazný pokrok ve vědomostech, připravit se na zkoušky na některý z certifikátů, zvládnout angličtinu tak, že budete rozumět Američanům stejně dobře jak Britům a navíc – všechno mnohem rychleji než za měsíce či možná i roky studia doma.

Melbourne1 Blanche Point Maslin Beach South Australia 99434698

Angličtina – ale není angličtina

Nabízíme velmi výhodné ceny pro ČR i SR, u většiny škol nižší než byste získali, kdybyste se obrátili přímo na školu v Austrálii. Ne však proto, že by to snad znamenalo nižší kvalitu. Ale proto, že je naším cílem nabízet kvalitní programy za přiměřené ceny, protože neustále snižujeme naše náklady (díky dlouholetým zkušenostem to jde), protože denně děláme maximum, abychom pro naše studenty získali výhodnější podmínky s samozřejmě také proto, že chceme být Vaší agenturou – a to tou nejlepší. 🙂

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Brno:  Jarka Dudíková, brno@coolagent.cz

REGISTRACE NA PROGRAM STUDIUM A PRÁCE V AUSTRÁLII (stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).