Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v Irsku – Killarney

Dobrý den, zde vám posílám můj ohlas na pobyt v Irsku.

1. Co Vás vedlo k tomu vydat se do Irska?
Do Irska mě vedla vidina výdělku a možnost zažít něco nového dokud to jde.
 
2. Zdálo se Vám vyřizování pobytu složité? Jak dlouho to trvalo?
Veškeré vyřizování pobytu bylo výborné a rychlé až mě to překvapilo. Od prvního hovoru až po hovor s hotelem to bylo ani ne 2 týdny a po pohovoru s manažerem jsem 2 týdny na to odlítal směr Irsko, takže se vším všudy cca měsíc uběhl a byl jsem na hotelu.

Konkrétně tento hotel bych doporučil každému skrz to jak je zde vedení přátelské a je to vedeno v duchu jedné velké rodiny. S agenturou jsem byl nejvíc spokojený s ochotou v některých věcech a s tím jak to bylo vše rychlé.“

3. Jaký je Váš dojem z dané země?
Dojem mám fantastický, Irsko mě lákalo již několik let a spojit to s prací bylo to nejlepší. Nejvíce mě překvapilo jak jsou Irové přívětivý a přátelský národ. Každý den když se jdu projít a střetnu úplně neznámého místního tak zdvořile pozdraví a někdy si chtějí jen tak chvíli popovídat.
 
4. Mohl byste nám popsat ubytování?
Ubytování mám v nově postaveném „staff housu“ kde jsem do nedávna sdílel pokoj s kolegou ze Španělska, ale ten už práci ukončil a momentálně mám celý pokoj pro sebe. Vše je tady nové a každý pokoj má vlastní toaletu a sprchu. Ostatní věci jako je pračka nebo kuchyňka jsou sdílené s ostatníma.
 
5. Jak vypadá Váš typický pracovní den?
Já pracuji na pozici denního portýra. Kombinuji ranní a odpolední směny osmi hodinové směny. Každou směnu začínám úklidem lobby a panských záchodů, poté občas potřebují pomoct kolegové na jiných úsecích s nějakým přenášením atd. do toho mi volají z recepce na pager, že hosté na jednotlivých pokojích potřebují něco přinést v rámci room servisu a když je bar opravdu vytížený tak pomáhám roznášet jídlo z kuchyně pro hosty a tohle se vesměs opakuje každý den.


Chci také pracovat v Irsku


6. Co obvykle děláte ve volném čase?
První měsíce jsem pravidelně chodil se projít do okolí a do města jelikož toho je tady dost k vidění. Nacházím se totiž v národním parku Killarney a okolní příroda a památky jsou jak dělané na výlety. Když mi vyšlo volno 2 dny v kuse tak jsem jezdil na delší výlety. A teď se snažím šetřit peníze tak trávím čas na pokoji nebo ve společenské místnosti s ostatníma kolegy.
 
7. Co Vás v dané zemi mile překvapilo? Jak byste popsal typicky místního člověka?
Jak už jsem zmiňoval tak mě nejvíc překvapilo jak jsou zde lidé přátelští.
 
8. Jaká zajímavá místa jste za svůj pobyt navštívil?
V prvé řadě tak jsem si prošel veškeré lákadla v místním národním parku což je Ross Castle, Mukross house a Torc watterfall. Poté je nádherné přístavní město Dingle, které jsem navštívil a na závěr vyhlášenou okružní jízdu po pobřeží jménem Ring of Kerry.
 
9. Jaký je největší zážitek z pobytu?
Pro mě nejvíc asi to že mi manažer umožnil příjezd přítelkyně na týden s tím, že za pokoj zaplatila úplné minimum a dopřál nám krásný společný týden.
 
10. Splnil pobyt Vaše očekávání?
Určitě, ale měl jsem i štěstí jaký hotel si mě vybral. Lepší management jsem si přát nemohl.
 
11. Doporučila byste program ostatním zájemcům?
Určitě bych doporučil jelikož mám s pár agenturami již zkušenosti a COOLAGENT je první která splnila vše co slíbila.
 
12. Uvažujete v budoucnu o dalším pobytu v zahraničí?
Rád bych, ale ještě je to daleko.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?