Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

🇨🇳Au Pair v Číně🇨🇳

Opět otevíráme program Au Pair v Číně!


Spolehni se na nás v COOLAGENT – poradíme Ti od A do Z!
Všichni v COOLAGENT máme vlastní zkušenost s pobytem v zahraničí.

Láká Tě cestovat do netradiční destinace a poznat rozdílnou kulturu?
Pak je tento program pro Tebe ten pravý!

Program Au Pair v Číně nabízí mladým lidem z celého světa pohled na život a kulturu v Číně

Čína se nachází ve východní části Asie a je jedním z nejlidnatějších států světa. Přes 30% obyvatel žije ve městech, zbytek na venkově. Úředním jazykem je čínština, která se řadí k nejstarším jazykům světa. Čína je třetí největší země svou rozlohou. Na severozápadě Číny se převážně nacházejí pouště. Ve východní části Číny leží nížiny a naproti se jihozápadně rozkládají Himaláje a Tibetská náhorní plošina. Čína nabízí jedinečnou kulturu plnou starodávných tradic a zvyků.

Výhody Au Pair v Číně

Ubytování a strava ZDARMA v hostitelské rodině

Délka pobytu 3- 12 měsíců

1,5 dne volna týdně a až 14 dní dovolené při ročním pobytu

4 lekce čínštiny týdně

Poznáš úplně jinou kulturu a můžeš se naučit čínštinu

Informace o programu:

Podmínky programu:

Povinnosti Au Pair v Číně:

Hlavní náplní Au Pair v Číně je učit členy rodiny anglicky. Proto bys měl/a mít pokročilou znalost angličtiny. Tvé další povinnosti se týkají hlavně o péči o děti a drobnou výpomoc v domácnosti týkající se dětí. Konkrétní povinnosti záleží vždy na potřebách rodiny. Au Pair v Číně pracuje 30 hodin týdně a min. 1,5 den v týdnu by měla mít volný. Rodina Tě může požádat 2-3x týdně o babysitting.  Také je vhodné mít zájem o čínskou kulturu a rodině představit kulturu naši.

Proces přihlášení:

Rodinu v Číně je možné najít v průběhu několika týdnů. Záleží to na Tvé přihlášce, znalosti jazyka a zkušenostech s dětmi.

V Číně spolupracujeme s partnerskou agenturou, která je členem asociace IAPA a CAPA. Partnerská agentura má v databázi rodiny z různých lokalit (nejčastěji z Pekingu, Šhanghaje, Shenzenu a dalších velkých měst).  V případě, že si s rodinou nesedneš, partnerská agentura ti vyhledá novou rodinu a je s tebou v kontaktu po celou dobu pobytu. Nejsi v Číně sám/sama!

Studium čínštiny:

Budeš mít možnost studovat čínštinu 4 hodiny týdně.

Cesta:

Jakmile budeš umístěná, pošleme Ti zvací dopis od rodiny, smlouvu, odjezdové materiály a nabídku letenky. Cena zpáteční letenky se pohybuje od 11 000 Kč. Vyzvednutí z letiště v místě pobytu a orientační schůzku s partnerskou agenturou máš samozřejmě zdarma. 

PřihláškaChci více informacíOhlasy našich Au Pair

Pojištění

Au Pair v Číně je program kulturní výměny, takže pokud cestuješ na delší dobu než 6 měsíců, můžeš se odhlásit ze zdravotní pojišťovny v ČR. V rámci programu máš základní pojištění ZDARMA. Po návratu nemusíš pojištění v ČR zpětně doplácet, pokud prokážeš, žes byla v Číně pojištěná. Můžeš si také zařídit připojištění, což doporučujeme.

Vízum

Po nalezení vhodné hostitelské rodiny partnerská agentura zašle potřebné dokumenty pro udělení víza. O víza je třeba žádat na Čínské ambasádě v Praze. Vízum, o které je třeba žádat se liší dle délky pobytu. Do 6 měsíců pobytu žádáš o turistická víza. Pokud cestuješ na delší dobu, tak potřebuješ víza studentská.  Poplatek za vydání víz je 2700 Kč. Informace o vízech do Číny najdeš ZDE víza

Tipy na výlet

Praktické informace o životě v Číně najdete zde.

Programový poplatek:

9 880 Kč (hradí se po nalezení rodiny)

Další náklady:

PřihláškaChci více informacíOhlasy našich Au Pair

Více informací o kompletaci Au Pair přihlášky:

Stáhni si přihlášku ZDE – součástí přihlášky také je:

Všechny podklady nám zašli emailem. Po jejich zpracování a zaslání do partnerské agentury se uskuteční skype pohovor s partnerskou agenturou a pokud budeš splňovat všechny podmínky, tak pro Tebe začneme hledat vhodnou rodinu.

Chceš pracovat v zahraničí?
Tak neváhej a kontaktuj mě ještě dnes!

Markéta Havlíčková

koordinátorka

Všední den 9 – 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Markéta Havlíčková

koordinátorka

Všední den 9 – 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?