Střední škola v USA

Neexistuje snad lepší možnost vyzkoušet si americký způsob studentského života než právě studium na střední škole. Během školního roku chodí studenti na typickou americkou střední školu, kde si kromě povinných předmětů ( anglického jazyka, americké historie a US government) mohou vybrat studium mnoha dalších předmětů, od svobodných umění po pokročilé vědní obory. Po vyučování nabízejí tyto školy taky spoustu aktivit a výborné možnosti jejich realizace – různé sporty, studentská hnutí, kulturní akce, atd.

KATALOG STŘEDNÍ ŠKOLA V ZAHRANIČÍ NA STAŽENÍ

Rok na Střední škole v USA může být i  Vaším rokem v  Americe. Představte si, že v září nebo po Vánocích odletíte do USA, žijete v americké rodině, chodíte na americkou střední školu, kde studujete v americké angličtině všechno tak, jako Vaši američtí spolužáci.

Kromě toho se spolu s nimi věnujete veškerým vzrušujícím aktivitám, které americký středoškolský život nabízí – sporty, kulturní nebo diskuzní kroužky, zájmové skupiny atd. Spolu s „Vaší“ rodinou podnikáte výlety do okolí, poznáváte americký životní styl a získáváte neocenitelné zkušenosti a kontakty. To všechno nemusí být jen představa.

    

Program Střední škola v USA s COOLAGENT nabízí možnost vycestovat do Spojených Států, žít v hostitelské rodině, získat nové přátele a studovat na americké střední škole. Kromě těchto výhod nabízí program samozřejmě dohled zástupce americké organizace během pobytu, vízové formuláře potřebné k získání víza kulturních výměn J-1, studentskou příručku, certifikát o absolvování programu po jeho úspěšném zakončení a samozřejmě i 24- hodinovou help-linku.

    

Hostitelské rodiny jsou vybírány s velkou péčí. Student má možnost stát se členem americké rodiny a  podílet se na většině rodinných aktivit. Rodiny se do programu hlásí dobrovolně, protože mají zájem poznat nové lidi a jejich kultury. To umožňuje oběma stranám rozvíjet toleranci, porozumění a obohatit vlastní kulturu.

Středoškolský program zprostředkováváme od roku 1998 a i díky více jak 20-letým zkušenostem přinášíme mladým lidem nejen tento výhodný program, ale i podporu při rozhodování před vycestováním a následně během celého pobytu v zahraničí.

COOLAGENT Vám nyní i prostředníctvím Internetu nabízí podrobné informace o tomto programu, možnost objednat si materiály ZDE a příležitost přímo se do Programu Rok na sřední škole v USA přihlásit (REGISTRACE).

Jsme tu pro Vás a pro zabezpečení Vašeho roku na škole v USA. Jakékoliv otázky Vám rádi odpovíme telefonicky, e-mailem, faxem nebo osobně.

See you soon!

COOLAGENT Praha – Dita Mouchová – praha@coolagent.cz
COOLAGENT Brno – Jarka Dudíková – brno@coolagent.cz

COOLAGENT – tvoje cesta do světa…!