Střední škola v USA

Neexistuje snad lepší možnost vyzkoušet si americký způsob studentského života než právě studium na střední škole. Během školního roku chodí studenti na typickou americkou střední školu, kde si kromě povinných předmětů (anglického jazyka, americké historie a US government) mohou vybrat studium mnoha dalších předmětů, od svobodných umění po pokročilé vědní obory. Po vyučování nabízejí tyto školy taky spoustu aktivit a výborné možnosti jejich realizace – různé sporty, studentská hnutí, kulturní akce, atd.

Program Střední škola v USA s COOLAGENT nabízí možnost vycestovat do Spojených Států, žít v hostitelské rodině, získat nové přátele a studovat na americké střední škole. Kromě těchto výhod nabízí program samozřejmě dohled zástupce americké organizace během pobytu, vízové formuláře potřebné k získání víza kulturních výměn J-1, studentskou příručku, certifikát o absolvování programu po jeho úspěšném zakončení a samozřejmě i 24- hodinovou help-linku.

KATALOG STŘEDNÍ ŠKOLA V ZAHRANIČÍ NA STAŽENÍ

Hostitelské rodiny jsou vybírány s velkou péčí. Student má možnost stát se členem americké rodiny a  podílet se na většině rodinných aktivit. Rodiny se do programu hlásí dobrovolně, protože mají zájem poznat nové lidi a jejich kultury. To umožňuje oběma stranám rozvíjet toleranci, porozumění a obohatit vlastní kulturu.

COOLAGENT Vám nyní i prostředníctvím Internetu nabízí podrobné informace o tomto programu, možnost objednat si materiály ZDE a příležitost přímo se do Programu Rok na sřední škole v USA přihlásit (REGISTRACE).

Jsme tu pro Vás a pro zabezpečení Vašeho roku na škole v USA. Jakékoliv otázky Vám rádi odpovíme telefonicky, e-mailem, faxem nebo osobně.

See you soon!

V případě dotazů kontaktuj koordinátorku programu Pavlu Smotlachovou, která program sama absolvovala:-) Tel: 774 824 866, email: studium@coolagent.cz

NEZÁVAZNĚ se můžeš zaregistrovat i ONLINE.

COOLAGENT
Tvoje cesta do USA