USA

🇺🇸 Střední škola v USA 🇺🇸

Program nabízí možnost vycestovat do Spojených států, žít v hostitelské rodině, získat nové přátele a studovat na americké střední škole!

Nezapomenutelný školní rok/půlrok! 🤩

Program samozřejmě nabízí i dohled zástupce americké organizace během pobytu, vízové formuláře potřebné k získání víza kulturních výměn J-1, studentskou příručku, certifikát o absolvování programu po jeho úspěšném zakončení a samozřejmě i 24- hodinovou help-linku.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Pavlu Smotlachovou na emailu studium@coolagent.cz,, nebo tel. čísle +420 601 124 368

Během školního roku 👩‍🎓

Studenti chodí na typickou americkou střední školu, kde si kromě povinných předmětů (anglického jazyka, americké historie a US government) mohou vybrat studium mnoha dalších předmětů, od svobodných umění po pokročilé vědní obory. Po vyučování nabízejí tyto školy taky spoustu aktivit a výborné možnosti jejich realizace – různé sporty, studentská hnutí, kulturní akce, atd.

Hostitelské rodiny jsou vybírány s velkou péčí 👨‍👩‍👧

Student má možnost stát se členem americké rodiny a  podílet se na většině rodinných aktivit. Rodiny se do programu hlásí dobrovolně, protože mají zájem poznat nové lidi a jejich kulturu. To umožňuje oběma stranám rozvíjet toleranci a porozumění.

Zaujala Tě nabídka nebo máš dotazy?
Kontaktuj kontaktuj koordinátorku programu Pavlu Smotlachovou, (která na střední v USA sama byla 😉 na emailu studium@coolagent.cz,, nebo tel. čísle +420 601 124 368 ráda s Tebou vše probere!