Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Middletown, New York, USA

Můj čas strávený v USA si užívám plnými doušky. Vážím si každé strávené sekundy za hranicemi. Od momentu mého příchodu jsou tu lidé velmi milí a já se jim to snažím oplácet 100% prací a úsměvem každý den. Vyzkoušel jsem různé sporty například americký fotbal nebo baseball. Poznal jsem zde hromadu nových lidí, našel si mnoho nových přátel a angličtina se mi zlepšuje rapidně každým dnem. Moje hostitelská rodina mi pomohla se velmi rychle adaptovat na nové prostředí. Jsou všichni velmi přátelští a podporují mě ať už v osobních záležitostech nebo veřejných. Nebojím se tvrdit, že Amerika je národ, kde je mnoho náboženství a kultur žijících pohromadě. Musím je ale pochválit, že rasovou diskriminaci tu zvládají perfektně. Řídí se pravidlem, že jsme si všichni rovni.

Přístup učitelů je tu velmi dobrý, na začátku školního roku mě všem ve třídě představili jako zahraničního studenta, což mi pomohlo se adaptovat.

Jsem hráčem amerického fotbalu, podařilo se mi rozhodnou jeden zápas v prodloužení, a protože jsem rozhodl zápas s 139-letou tradicí, stal jsem se i víc populární ve škole.

Návštěva NYC s mou hostitelskou rodinou byla nádherná, viděl jsem Times Square, Statue of Liberty a také ostatní moderní výškové budovy, které se nacházejí v NYC. V tě době, když jsme byli v NYC, měl prezident USA Trump meeting, takže jsem viděl také ozbrojené složky, vrtulníky a lodě.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?