Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Spokane, Washington, USA

Ahoj!

Jmenuji se Katka a tento rok trávím v Spokane, Washington. Spokane je krásné město. Downtown je moje nejoblíbenější část. Moje hostitelská rodina je velmi milá a snaživá. Mám 4 sourozence a 4 psy. Všichni jsou velmi aktivní. Trávím čas s kamarády nebo chodím na baseball a hockey games. S dalšími výměnnými studenty jsme jeli do strašidelného zábavního parku, když už se nám blíží ten Halloween. Škola je mnohem zajímavější než na Slovensku. Máme možnost vybrat si z mnoha předmětů. Poprvé v životě mě baví chodit do školy. Kamarády jsem si tu našla rychle. Lidé jsou tu velmi přátelští. Protože tu mám stále něco na programu, nemám moc času myslet na rodinu a kamarády na Slovensku. Jsem velmi ráda, že jsem dostala možnost strávit rok právě tady a myslím si, že bude velmi těžké  na konci školního roku odejít.

 

 

 

 

 

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?