Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kariéra

Chceš se i Ty stát členem našeho týmu? Máš vlastní zkušenost ze zahraničí nebo v zahraničí žiješ? Ozvi se nám a můžeme probrat, jestli by se pro Tebe nějaká pozice našla 🙂 Nabízíme většinou práci na DPP nebo živnostenský list, práce je flexibilní a může být iz domu. Nabíráme posily na sezónu, na realizaci přednášek na školách atp. Měl/a bys mít přátelskou povahu, příjemné vystupování, chuť motivovat ostatní k vycestování do zahraničí a být kreativní. Svůj CV pošli na e-mail jarka@coolagent.cz. Budeme se těšit! 🙂

Doporučuj pobyty s COOLAGENT kamarádům a získávej odměny!

Novinka – program ambassador pro COOLAGENT!
Věříme, že jsi byl/a s Tvým pobytem spokojená/ý, máš mnoho skvělých a nezapomenutelných zážitků a pobyt v zahraničí Ti přinesl mnoho nových a cenných zkušeností… Tak proč se s nimi nepodělit a nedoporučit tento pobyt i svým známým : )Nyní navíc za každé doporučení můžeš získat odměnu… a to je COOL!

V čem to spočívá? 
1. nabídka se vztahuje na klienty, kteří s COOLAGENT vycestovali nebo i na ty, kteří nevycestovali, mají větší počet followers na sociálních sítích – a dávalo by jim smysl propagovat naši agenturu a tento typ pobytů. Máš úspěšný profil na IG nebo Tiktoku a rád/a bys spolupracoval/a s COOLAGENT tímto směrem?


2. máš ve svém okolí někoho, kdo přemýšlí nad pobytem v zahraničí? Pověz mu / jí o svých zkušenostech a poraď mu / jí, aby se přihlásil/a do některého programu z nabídky COOLAGENT. Finanční bonus dostaneš za každého svého kamaráda/kamarádku, kterého/kterou doporučíš a který/která ještě s COOLAGENT necestoval/a!

3. děláš rád/a prezentace  a nemáš problém mluvit před více lidmi? Chtěl/a bys své zkušenosti předat třeba na přednáškách na SŠ nebo VŠ? Nebo chceš pravidelně aktualizovat letáčky na své škole / koleji?

SKVĚLÉ ! Napiš email na jarka@coolagent.cz a domluvíme se spolu na individuálních podmínkách spolupráce a výši tvé odměny 🙂

 

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?