Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Marmaduke, Arkansas, USA

Ve Spojených Státech jsem už třetí měsíc. Dostala jsem úžasnou rodinu, mladší sestře jsou dva roky a starší je 19 let. S oběma jsem našla společnou řeč. Momentálně se chystáme na Halloween. Ve škole jsem docela oblíbená, dokonce jsem se dostala i mezi roztleskávačky. Momentálně na basketbalových zápasech už mnohem víc sebevědomě a odvážně křičím „Go Greyhounds. Co se týče vzdělávání, určitě mě tato zkušenost posouvá dopředu a i angličtina se mi hodně zlepšila. Všem budoucím výměnným studentům doporučuju, aby využili naplno každou chvíli v zahraničí, protože čas tady utíká velmi rychle.

 

 

 

 

     

      

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?