Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v USA, Massachusetts – Kemp Amerika

Dobrý den,

posílám vám odpovědi na vaše otázky ohledně mého pobytu v USA 🙂

Zdálo se Vám vyřizování pobytu složité? Jak dlouho to trvalo?
Celé to tedy začalo hledáním vhodné agentury, která by mi zprostředkovala pracovní zahraniční pobyt právě v USA. Tu jsem tedy našla u Vás (Coolagent). Veškerá komunikace od začátku až do konce byla výborná, byla (a jsem velmi) vděčná, za čas, který jste věnovali mým (pro mě matoucím) záležitostem týkajících se hlavně odjezdu (ambasáda…).

Jaký je Váš dojem z USA?
Amerika jako taková na mne udělala vskutku veliký dojem. Měla jsem velmi naivní myšlenky, jak to tam, za velkou louží, asi může vypadat, a byla jsem vskutku překvapená. Byla to pro mne určitě cenná zkušenost, díky které jsem se posunula o veliký kus dál.

Chci také do USA

Jaký je největší zážitek z pobytu?
Kromě hezkých vzpomínek, jako návštěvy památek, a měst, poznávání nových přátel, jsem zažívala i chmurné chvíle. Během svého pobytu v USA jsem zažívala spoustu zajímavých situací, které mě kolikrát dovedly na úplné dno… Ano, v Americe jsem se poprvé dotkla vlastního osobního dna. Byl to tvrdý pád, ale díky tomu jsem teď mnohem silnější. Pobyt v zahraničí ať už pracovní či studijní bych určitě doporučila všem, kteří si potřebují srovnat v hlavě myšlenky. Člověk najednou zjistí, že by si měl vážit skutečně maličkostí.
Tento odstavec je trochu pesimistický a má to svoje odůvodnění. Během pobytu jsem vycestovala z Bostonu do LA (což je na druhé straně USA), kde je (tak jako v celé Americe) jiné klima než v Česku. Každý druhý den mě chodily notifikace ohledně povodní a zemětřesení, které jsou zde zcela běžné.
Musím říci, že nikdy jsem se nebála víc o svůj život jako právě v moment, kdy mě přišla zpráva, že bylo detekováno zemětřesení, a že se mám schovat na bezpečném místě. V ten moment jsem zrovna seděla v autobuse… Když jsem dojela na hotel a došla do pokoje, najednou se celá budova hotelu zatřala otřásat v základech, a já se skutečně bála, co bude. Během půl hodiny se vše dalo dokupy a nic se nikomu nestalo. Ale sranda to nebyla…

Závěrem bych chtěla poděkovat za možnost vycestovat a pracovat v USA. Byla to cenná zkušenost, která mi v srdci bude ležet celý život.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?