Práce a studium v Austrálii – náš zástupce v Sydney

Bezpečí a podpora v místě pobytu – to je naše kancelář v Sydney, která Ti bude k dispozici po celou dobu pobytu

Po příletu do Austrálie Ti bude k dispozici naše partnerská kancelář v Sydney, kde je česky a slovensky mluvící personál. Prvních pár týdnů v cizí zemi bude zřejmě tím nejtěžším obdobím, které Tě čeká. První kroky v Sydney povedou do Tvého nového ubytování, které budeš mít od nás zajištěné už dopředu. Následující den můžeš navštívit naši partnerskou agenturu, kde Tě uvítá její zástupce a poskytne Ti základní informace. V partnerské agentuře se dozvíš o poloze Tvé školy, co si nemáš zapomenout vzít s sebou první školní den, kde můžeš levně nakoupit a další podstatné informace. Naše partnerská agentura Ti první den vystaví kartičku (MEMBERSHIP CARD), která opravňuje k bezplatnému využívání služeb studentského centra v Sydney. Bezplatné služby jsou Ti k dispozici až do ukončení Tvého studentského víza.
Prostřednictvím naší partnerské agentury hodně studentů získá práci, kopírují a tisknou své životopisy. Naše partnerská agentura je středem dění pro Čechy i Slováky, vždy s aktuálními informacemi o vízových změnách, speciálních nabídkách škol, atd.

práce a studium v Austrálii

S čím Ti naše partnerská agentura pomůže:

  • popříletová orientace – podrobně vysvětlí podmínky Tvého víza, poradí se zdravotním pojištěním, nalezením práce a upozorní Tě na úskalí studentského života v Austrálii
  • založení studentského účtu – v partnerské agentuře se dozvíš přesné informace, jak na to
  • získání víza s pracovním povolením – každý nový student v Austrálii přicestuje se studentským vízem, které nemá pracovní povolení. O pracovní povolení musí zažádat až po příletu – v agentuře Ti poradí.
  • tax file number – v návaznosti na získání pracovního povolení je nutné požádat o tzv. Tax File Number (dále TFN). Agentura Ti poradí, kde zažádat.
  • studentské centrum v Sydney – kancelář naší partnerské agentury leží v úplném středu města nedaleko největší dopravní křižovatky s názvem Central Station. Můžeš využívat jejího vybavení (např. počítače,scaner, tiskárnu). Také můžeš využít zasílání pošty do doby, než si najdeš stálé ubytování.
  • prodloužení víz – v kanceláři v Sydney jsou lidé, kteří jsou registrovanými ‚migration agents‘ a ti Tvé vízum prodlouží.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku:

Jarka Dudíková, jarka@coolagent.cz
Mobil: +420 777 024 368