Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v USA, Jižní Karolina – Work&Travel, léto 2023

Dobrý den,
během svého pobytu v USA  jsem strávil několik nezapomenutelných měsíců v Myrtle Beach v Jižní Karolíně. Poznal jsem jinou pracovní morálku, získal jsem mnoho nezapomenutelných zážitků, zlepšil jsem si angličtinu a poznal mnoho nových lidí.
Řekl bych, že i přesto, že to byla skvělá zkušenost, tak můžu říct, že to asi není úplně pro každého. Musíte se vzdát svého soukromí, vystoupit se své komfortní zóny a slevit ze svých požadavků. Ve většině případů bydlíte ve sdíleném bytě/domě s ostatními a udělat si jídlo v kuchyni nebo využit pračku je občas náročné skrz obsazenosti společných prostorů. Také jsem musel dojížděl docela daleko do práce. Vše se ale dá zvládnout a beru to jako skvělou zkušenost. 🙂

„Mezi mé nejlepší zážitky patří výlet na kole do národního parku, kde jsem měl možnost vidět krokodýly a plameňáky ve volné přírodě.“

Pobyt v USA doporučuji všem těm, kteří chtějí zažít něco úplně jiného, poznat své silné a slabé stránky a naučit se soběstačnosti.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?