Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v Irsku – Killarney

Dobrý den,

ani nevím, co mě vedlo k tomu, vydat se do právě do Irska. Zelený ostrov s 90 % deštivými dny a přátelskými usměvavými Iry mě prostě přitahoval.
Pracuji pět dní v týdnu, osm hodin s 15minutovou přestávku na kávu a 30minutovou na oběd. Aktuálně je v hotelu více práce, a tak nám pokojským volá manažerka, zda můžeme přijít do práce navíc. Práce v hotelu je ale náročná. Pokoje se uklízí a „doplňují“ každý den, s výjimkou hostů, kteří si pokojovou službu nepřejí.
Na mé  práci mě vážně těší a občas překvapují spropitné, které nám hosté nechávají na pokojích. Tak třeba ve 23 letech mám poprvé v ruce 5 dolarovku.
Ve svém volném čase se snažím chodit na výlety. Zatím jsem tu 14  dní a už se mi povedlo půjčit si kolo a ujet okolo jezera a nejbližších památek okolo 40 km na kole. Druhý výlet byl pěší z městečka Kenmare do Killerney. Cesta mi trvala asi 8 hodin a ušla jsem 29 km. Ačkoli to byl výlet po opravdu 6 náročných pracovních dnech, musím říct, že mě duševně maximálně nabyl. Druhý den jsem se dobíjela i fyzicky u seriálu.

„Našla jsem zde, co jsem očekávala a ještě mnohem víc. Krátké dešťové přeháňky, pohádkovou přírodu a přátelské místní.“

 

Každopádně musím říct, že jsem se svým rozhodnutí odjet a pracovat v Irsku opravdu spokojená. Zatím tu plánuji být osm měsíců, ale vím, že už teď se nějakým způsobem se svou opravdu průměrnou angličtinou domluvím. V hotelu pracují lidi z jižní Ameriky jako Chile, Bolívie, lidé ze Španělska, Bulharska, Polska, Ukrajiny a samozřejmě Irové. A musíme si porozumět.
Když se na celý proces dívám teď zpětně. Od podání přihlášky až po tento druhý týden tady v Kilarney, přijde mi to celé docela jednoduché. Jasně byla jsem nervózní a vůbec jsem si nedokázala představit, co mě tu čeká.
Sem do Irska jsem poprvé cestovala úplně sama. Sama jsem vůbec poprvé letěla z Prahy přes Frankfurt do Corku. Následovala zábavná cesta se zaměstnancem hotelu do mého ubytování v Killarney a za dva dny už jsem odcházela z hotelu ze své první směny.
Coolagent mi toto celé umožnil a za to jsem opravdu moc vděčná 🙂

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?