USA Work & Travel

Katalog pic CZ      nezavazna registrace CZ

PRO ROK 2018 KAPACITY NAPLNĚNY! VYBERTE SI JINÝ PROGRAM Z NAŠÍ BOHATÉ NABÍDKY 🙂

COOLAGENT nabízí legální program pracovní praxe pod záštitou americké vlády:

NOVINKA: PROHLÉDNĚTE SI PŘÍSPĚVKY ÚČASTNÍKŮ NA VIDEU YOUTUBE

Pokud chcete zažít skvělé letní prázdniny v USA, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes na bezplatné lince 800-1-AGENT, tj. 800-1-24368.

Work and Travel je nejlepší plán na léto 2017!

Jsi studentem denního studia VŠ nebo VOŠ a nevíš, jak naložit s letními prázdninami?
Máme pro Tebe COOL řešení – Program Work and Travel in the U.S.A. Celý postup najdeš zde.

Určitě víš, o co jde!!! O skvělou příležitost jak legálně žít, pracovat, cestovat a bavit se na území Spojených států amerických, poznat nová místa, získat nové přátele, zažít neocenitelnou zkušenost z praxe v zahraničí a ještě si třeba přivézt domů slušnou finanční dotaci pro své další studium nebo cokoli jiného 🙂 Cenové relace najdete po kliknutí zde.
Máš super šanci vyrazit na léto do New Yorku, Washingtonu, Colorada, na Floridu nebo do L.A., nebo zkusit život v Salt Lake City či na Southfork Ranch 🙂 A nebo kdekoli jinde!!

Vízum J-1 má sice omezenou platnost a nemůže být prodlouženo, ale i tak Ti umožní pobývat v USA po dobu až 4 měsíců během Tvých letních prázdnin !!! Nejčastějším modelem je situace, kdy studenti 3 měsíce pracují a vydělávají a 4. měsíc se věnují cestování a zábavě.

A kde budete bydlet?? Klikněte zde.

Podmínkou pro účast v programu W&T je přinejmenším komunikativní angličtina a statut studenta vysoké nebo WAT2vyšší odborné školy(denní studium) a zajištěná pozice pracovní praxe v USA. Student si sám odpovídá za to, že má zajištěnou pozici pracovní praxe před příletem do USA, což je v tomto programu běžná praxe a i to nám umožňuje zachovávat nízké programové poplatky. Existuje spousta mezinárodních agentů nabízejících tisíce možností k praxi, nicméně pravdou je, že řada studentů tuto jejich pomoc vůbec nepotřebuje a „job“ si najdou i bez asistence takovýchto agentů. Ať už za pomoci vlastní univerzity, nejrůznějších veletrhů pracovních příležitostí, internetu, inzerátů, nebo svých známých a kamarádů. COOLAGENT je samozřejmě připraven svým klientům v případě zájmu nabídnout zajištění pozice pracovní praxe!!!

Bližší detaily získáte po kliknutí zde.

COOLAGENT – Your COOL Agency