Typy programu

🇺🇸 Typy programu 🇺🇸
SUMMER CAMP AMERIKA

Prožij léto na americkém táboře!


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Markétu Havlíčkovou:
na emailu 📧 marketa@coolagent.cz, nebo tel. čísle 📞+420 606 624 368


Poznej Ameriku s COOLAGENT!

Zajímá tě na jaký tábor se můžeš dostat?

Níže jsou vypsány typy táborů, kterých se můžeš zúčastnit:

Private Camp 🌅

Tyto tábory mají velmi široký rozsah aktivit (Landsports, Watersports, Arts & Crafts, Outdoor Adventure, Performing Arts, Media and Music). Pořádají se zde i klasické táboráky, výlety mimo tábor apod. Jezdí sem děti z různých koutů světa ve věku 7-17 let.

Tábory jsou v přírodě nejčastěji u jezera a se sportovními hřišti. Jako Counsellor budeš mít ubytování s dětmi v chatce. Camppower je ubytován v jiné chatce s ostatním personálem v táboře.

Single Gender Camp 🏞

Jak už název napovídá, jedná se o tábory, které jsou pouze pro dívky nebo pro chlapce. Tábory jsou podobné jako Private Camp a pořádají se podobné aktivity. Na tyto tábory jezdí děti ve věku 6-16 let. Většinou bývá Counsellor stejného pohlaví jako děti v táboře, aby se dodržela pravidla Single Gender Campu.

Jako Counsellor budeš mít ubytování s dětmi v chatce (slečny s dívkami a páni s chlapci). Camppower je ubytován v jiné chatce s ostatním personálem v táboře.

Girl Scout Camp 🏕

Dívčí skautské tábory jsou zaměřeny na venkovní aktivity. Je zde spousta turistiky, venkovního kempování, procházek v přírodě a teambuildingových aktivit. Tábor je určený pouze pro dívky – GIRLS POWER! Dívky jsou ve věku 5-17 let.

Jelikož je tábor zaměřen na venkovní aktivity a jde i o soužití s přírodou, bydlí se ve stanu s dřevěnou podsadou. Counsellor má vlastní stan, který může sdílet s další instruktorkou.

Under-Served Community Camp 🌄

Tábory pro děti ze sociálně slabších rodin mohou být také známé jako neziskové tábory, protože na rozdíl od většiny ostatních táborů nejsou nastaveny tak, aby vydělávaly peníze. Jediným účelem těchto táborů je umožnit těmto dětem, aby si užily volné chvíle během léta, protože tuto příležitost ve svém každodenním životě nemusí dostat. Kemp je většinou situován v přírodě u jezera a bydlí se v chatkách. Counsellor má ubytování s ostatními pracovníky z tábora.

Special Needs Camp 🏞

Tyto tábory jsou určeny pro děti a dospělé (od 8 do 80 let), kteří vyžadují specifický typ péče z důvodu zdravotního postižení. Je zde spolupráce s několika tábory, které se starají o táborníky s výukovými a emočními potřebami, stejně jako s fyzickým a mentálním postižením. Některé tábory se mohou specializovat na těžká tělesná postižení, zatímco jiné budou pro táborníky s poruchami chování, jako je ADHD nebo autismus.

Není nutné mít předchozí zkušenosti v tomto oboru. Ubytování je zajištěno v chatkách a Counsellor žije se svou skupinkou táborníků i s dalšími instruktory, kteří mají více zkušeností.

Jewish Camp 🕍

Velké množství letních táborů v Americe je právě tohoto typu! Všichni táborníci pocházejí z židovského prostředí a budou mít různé židovské zvyky. Děti budou ve věku od 6 do 16 let a zůstanou od jednoho týdne do 4 týdnů nebo dokonce celé léto (8 týdnů).

Counsellor žije se svou skupinkou táborníků i s dalšími instruktory v chatce. Kromě židovských aspektů tábora bude mít tábor na výběr širokou škálu sportovních i nesportovních aktivit, jako jsou různé sporty, venkovní dobrodružství, vodní aktivity, umění, drama, hudba a mnoho dalšího!

Christian Camp ⛪

Práce na křesťanském táboře je stejná jako práce na většině ostatních táborů, a pokud máš křesťanské zázemí, mohlo by to být pro tebe to pravé! Děti, které navštěvují tábor, jsou obvykle ve věku 7-16 let a pocházejí z různých prostředí.

Můžeš očekávat spoustu tradičních letních táborových aktivit, jako je sport, outdoorové dobrodružství, divadlo, vodní aktivity a mnoho dalších. Ubytování se bude lišit v závislosti na typu tábora, ale s největší pravděpodobností budeš bydlet v chatce s ostatními zaměstnanci a táborníky.

Pro nezávaznou registraci klikněte prosím SEM.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Markétu Havlíčkovou:
na emailu 📧 marketa@coolagent.cz, nebo tel. čísle 📞+420 606 624 368