Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v USA – Work&Travel, léto 2011

Ahoj budoucí cestovatelé, díky Coolagentu jsem se dostaly do USA na program WORK and TRAVEL. Bylo to naše nejlepší léto v životě (po 2 prázdninách v zahraničí). To co jsme zažily v USA za 4 měsíce v létě se někdy nezažije ani za celý život.

Pracovali jsme na to, abychom mohli uskutečnit naše cestovatelské plány. I když práce byla někdy dřina, vyplatilo se to. Tolik nových kamarádů a zážitků máme, že na to nikdy nezapomene. Takže kdo váhá, určitě COOLAGENT a program WORK and TRAVEL je správná volba. Ničeho se nebojte a běžte do všeho na plno.

Káča a Ela 

Chci také jet do USA

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?