Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v USA, Minnesota – Kemp Amerika

Do USA jsem se vydala, protože mě lákala představa poznat Ameriku na vlastní oči, navštívit nová místa, seznámit se s novými lidmi a hlavně ochutnat americké jídlo.

Samozřejmě, že jsem se bála vydat se sama takhle daleko. Ale tady v kempu nejsem vůbec sama, je tu spousta dalších lidi, kteří jsou na tom stejně jako já. Jsou z různých zemích z celého světa a jsou v USA také poprvé.

kemp USA

V kempu máme spoustu aktivit pro děti, které si můžeme vyzkoušet i my zaměstnanci. Já zde poprvé v životě vyzkoušela například watertubing nebo paddleboarding. Paráda 🙂

O jídle vůbec nemluvím, vaří nám tu úplně skvěle, ochutnala jsem už spoustu těch klasických místních jídel a trochu se bojím, jak budu vypadat na konci léta :-).

„Velmi mě překvapilo, jak jsou tu lidé přátelští a laskaví. Také miluji přírodu a tady jsem na opravdu krásném a klidném místě obklopená stromy, loukami a jezerem.“

Jestli zvažujete strávit takto léto v USA, tak rozhodně doporučuji!
Barbora

 

Chci také jet do USA

 

 

Přečti si zkušenosti Matyáše

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?