Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v USA, Maryland – Work&Travel, léto 2016

S agenturou Coolagent jsem měla první zkušenost již před 4 lety, když jsem se v 18 letech rozhodla vycestovat do Španělska jako  au-pair. Protože vše tehdy proběhlo v pořádku, při rozhodnutí vyjet na W&T do USA jsem ani nepřemýšlela o tom, že bych se obrátila na jinou (byť třeba známější) agenturu.
V okamžiku, kdy jsem se do programu přihlásila, měla jsem jasnou představu, co a v jaké části USA budu chtít dělat, ale s přicházejícími nabídkami práce bylo  třeba ze svých nároků slevit. Nakonec jsem kývla na nabídku práce v Ocean City v Marylandu, který je mezi studenty velmi oblíbený. 
 
Protože cestuji sama, měla jsem neprve trochu obavy, zda seženu ubytování, ale stačilo zabrouzdat na Facebooku do pár skupin, a během pár hodin jsem byla domluvena na společném bydlení s několika Čechy a Slováky.
 

Chci také jet do USA

Teď už jsem v Ocean City přes dva týdny a nemohu si to vynachválit. Zatím sice není moc práce, protože ještě nezačala sezóna, ale o to více si to tady užívám. Mám pocit, že moje Work & Travel je zatím jen pláž, party a občas práce , takže léto jak má být :). Místní jsou s námi trpěliví, snaží se nám se všim pomoci. Člověk se tu však musí mít hodně na pozoru, protože Amerika má jasně daná pravidla a neexistuje, že by je člověk porušil (a pokud je poruší, může se dostat do pořádného problému). 
 
Jsem ráda, že dříve, než jsem vyrazila na W&T, byla jsem v zahraničí jako au-pair. Připravilo mě to na spoustu věcí a situací, se kterými tu ostatní bojují. 
 
Pokud přemýšlíte, jak strávit léto, určitě někam vycestujte! Je jedno, jestli v Evropě nebo v Americe, na měsíc nebo na rok. V Česku vám nic neuteče :).
Tereza

Přečti si zkušenosti Matyáše

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Emília Michálková

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?