Přihláška

🇺🇸 Přihláška 🇺🇸
SUMMER CAMP AMERIKA

Nepropásni jedinečnou příležitost – podej si přihlášku!


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Markétu Havlíčkovou:
na emailu 📧 marketa@coolagent.cz, nebo tel. čísle 📞+420 606 624 368


Poznej Ameriku s COOLAGENT! 🤩

1. REGISTRACE

Je potřeba, aby ses zaregistroval/a a vyplnil/a pár základních údajů. Registruješ se na stránkách naší partnerské agentury 🙂 Pro více informací nás kontaktujte! Samotná registrace zabere ani ne minutu, tak neváhej! Pošleme Ti odkaz na webovou přihlášku americké společnosti, která má na starosti výběr a umístění kandidátů.

2. PROFIL

Po registraci na webu budeš mít přístup k vlastnímu online účtu a můžeš si začít vytvářet svůj profil. Je dobré o sobě a svých zkušenostech napsat, co nejvíce. Nemusíš vše vyplnit najednou, stačí, když si údaje uložíš a vrátíš se k nim později.

3. REFERENCE

Součástí přihlášky jsou také dvě reference od někoho, kdo zná tvé schopnosti a dovednosti a ví na jaké úrovni je máš. Vše, co musíš udělat, je nahrát jména a kontaktní údaje dotyčných osob do sekce reference. Poté obdrží e-mail s žádostí o vyplnění reference (v angličtině).

4. POHOVOR

Jakmile dokončíš většinu své přihlášky, budeš si moci domluvit pohovor s tazatelem z COOLAGENT. Tvůj tazatel ti pomůže dokončit tvůj profil a může ti navrhnout, jak jej můžeš ještě vylepšit!

Praha: Markéta Havlíčková 

Brno: Emília Michálková, Daniela Ludvová

Bratislava: Kateřina Balášková

Pokud bys chtěl/a jet jako camppower, můžeš mít pohovor on-line 🙂

5. PLATBA

Než bude možné potvrdit čas a datum pohovoru, musíš ještě provést první platbu. Pokud neprojdeš fází pohovoru, bude ti platba automaticky vrácena – takže nemáš co ztratit!

6. ZPRÁVA

Po pohovoru dostaneš ještě několik dalších otázek, na které můžeš odpovědět online. Tvůj tazatel napíše zprávu, která se stane součástí tvého online profilu, abys sis ji mohl/a prohlédnout. Jakmile to bude hotové a budeme mít tvoje reference a výpis z trestního rejstříku, tvoje přihláška bude hotová a budeš oficiálně připraven/a, aby to bylo nabídnuto místo!

Celý proces ve zkratce

  1. registrace a vyplnění profilu
  2. rezervace pohovoru + přidat reference
  3. pohovor – před pohovorem se musí zaplatit záloha
  4. přijetí – můžeš vybrat 3 nejlepší tábory, které preferuješ – pokud nebudeš na tyto tři tábory přijat/a, půjde tvoje přihláška do všech táborů
  5. umístění – je potřeba policejní kontrola
  6. vízum a odlet!

Pro nezávaznou registraci klikněte prosím SEM.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Markétu Havlíčkovou:
na emailu 📧 marketa@coolagent.cz, nebo tel. čísle 📞+420 606 624 368