Au Pair v USA

Explore America – discover!

Become an Au Pair in America!

Pokud Ti je 18 až 26 let, chceš poznat USA, máš zkušenosti s dětmi a angličtinu na komunikativní úrovni, tak na nic nečekej a přihlás se hned teď!

Podle našeho názoru je Au Pair program v USA nejen tím nejlepším, ale i nejvýhodnejším Au Pair programem, kterého se naši klienti mohou zúčastnit.

Kde jinde nabídnou mladé dívce legální roční pobyt v USA, k němuž zdarma získá zpáteční letenku do USA, bezplatné školení v New Yorku, příspěvek na studium 500 USD a mnoho dalších výhod?

Pobyt Au Pair s COOLAGENT je ideální kombinací zábavy, vzdělávání, práce a cestování. Co se dá během pobytu stihnout? Fůra věcí! Au Pair žije v americké rodině, pečuje o děti a stává se důležitým členem domácnosti. Získává nové přátele, poznává nová místa, studuje, nebo prostě jen tak relaxuje a užívá si Ameriku 🙂 Za pomoc s dětmi dostává samozřejmě kapesné, 195,75 USD týdně – z čehož se dá ušetřit na nákupy, cestování, nebo cokoli jiného.

Jedná se o program, jehož pravidla stanovila americká vláda. Od předpisů pro výběr a prověřování hostitelských rodin, přes dohled nad tím, zda jsou dodržovány všechny domluvené podmínky týkající se Vašeho kapesného, pojištění, pracovní doby, studia a volného času. Po celou dobu Vašeho pobytu se o Vás stará lokální koordinátor, který rovněž organizuje pro Vás a ostatní Au Pairs ve Vašem okolí pravidelné meetingy.

Program Au Pair v USA s COOLAGENT zahrnuje:

 • letenka zdarma
 • 3-denní školení v New Yorku + online kurz před odjezdem do USA zdarma
 • základní pojištění zdarma
 • odlety skoro každý týden
 • 12 měsíců v USA + 13. měsíc v případě zájmu o cestování
 • legálně Au Pair vízum J-1
 • kapesné 195.75 USD týdně
 • 500 USD příspěvek na studium
 • 2 týdny placené dovolené
 • asistence lokálního koordinátora přímo v oblasti, kde je au pair umístěna
 • 3 Non-stop HELP line COOLAGENT

Můžeš se přihlásit, jako:

 • jsi dívka ve věku 18-26 roků (včetně) nebo chlapec ve věku 20-26 roků
 • jsi bezdětná/ý, svobodná/ý
 • máš ukončené min. středoškolské vzdělání
 • máš řidičský průkaz
 • máš minimálně středně dobrou znalost angličtiny
 • máš dobrý vztah k dětem a zkušenosti s jejich opatrováním
 • máš čistý trestní rejstřík

Podívejte na na úplně nové video o programu Au Pair v USA:

Práce Au Pair – je zajímavá a zodpovědná. Au Pair v USA pracuje max. 45 hodin týdně, má min. 1 a půl dne v týdnu volný a min. jeden celý víkend měsíčně volný. Au Pair má také nárok na 2 týdny placené dovolené. Hlavní povinností Au Pair je péče o děti, k čemuž je potřeba být zodpovědná, spolehlivá, optimistická a mít fantazii. Děti si Au Pair většinou rychle oblíbí a čas s nimi je potom příjemne strávený. Blízký a kamarádský vztah s dětmi a jejich rodiči je jednou z těch výhod pobytu, které se nedají vyčíslit konkrétní sumou v dolarech. Sama/sám jiste víš, že láska, důvěra a úsměv jsou častokrát podstatnější. A to je COOL! 🙂

Americká rodina. Z přehledů a našich zkušeností vyplývá, že se obvykle jedná o rodiny z vyššíé střední vrstvy, které si mohou dovolit zaplatit všechny výdaje spojené s pobytem Au Pair. Také proto platíš v COOLAGENT tak málo. Nové rodiny jsou prověřovány oblastním koordinátorem přímo ve své domácnosti. Výběr rodin je top prioritou pro nás i pro pracovníky amerických agentur. Chceme sa ubezpečit, že cesta a pobyt budou bez problémů a přinesou to, co se od nich čeká. A navíc, v COOLAGENT je to vždy klient, kdo má poslední slovo při výběru rodiny. To znamená, že ty sama/sám se rozhodneš, zda nabízenou rodinu akceptuješ, z kterého mezinárodního letiště do USA poletíš apod. Chceme, aby Tvůj rok byl Tvým vlastním rozhodnutím.

Volno / Prázdniny a cestování. Krátce po příjezdu se Au Pair adaptuje na nové podmínky, takže jí zůstane víc času i pro sebe, zájmy a společenský život. Americký volný čas bývá obvykle plný dobré nálady, pohody a zajímavých věcí. Podle programových regulací má Au Pair min. 1 a 1/2 dne v týdnu a min. 1 víkend v měsíci volný. A pokud nestačí víkendy, jsou tu také 2 týdny placené dovolené a skvělý 13. měsíc, který je určený na cestovaní po USA. Navštívit slavný Hollywood, honosné Beverly Hills, neusínající Las Vegas, fantastické Niagarské vodopády, historický Washington nebo jen tak lenošit na krásných plážích Floridy či Kalifornie – to je sen, který se dá lehce realizovat. Více informací ZDE.

 

Studium. Jako každý účastník programu, budeš mít možnost pokračovat v sebevzdělávání. Rodina Ti navíc poskytne také 500 USD na školné. Ze široké nabídky kurzů a lekcí se dá vybrat tak, aby se studium v Americe stalo plusem ke Tvé kvalifikaci. Kromě toho bude škola dalším místem, kde se můžeš seznámit s novými lidmi. Více informací najdeš ZDE.

My v COOLAGENT věříme, že si ho užiješ a poskytneme Ti k tomu to nejlepší zázemí. Sami jsme byli Au Pair, a proto víme, že bezpečnost a podpora je to, co člověk v zahraničí vždy ocení.

Navíc pro Tebe máme vždy připravené speciální akce, které jsou příjemným doplňkem nášeho cool servisu 🙂 Seznam akcí najdeš ZDE.

Jedním z prvních kroků k účastni na programu Au Pair v USA je absolvování tzv. Orientace – přátelský pohovor u nás v agentuře, kde Ti bude kompletně představený celý program, poradíme Ti s přípravou Tvých materiálů a budeš mít možnost se zeptat na všechno, co Tě zajímá a oznámit nám všechny podmínky a preference. Kontaktuj koordinátorky programu a dohodni si termín, který Ti nejvíce vyhovuje. Termíny těchto orientačních setkání najdeš ZDE.

Další postup. Hned po kompletizaci Tvých materiálů a ověření dokumentů zašleme všechno do centrály americké agentury, aby se mohlo neprodleně začít pracovat na hledání co nejvhodnější rodiny pro Tvůj pobyt. Když se najde americká rodina, která projeví zájem, zkontaktuje přímo Au Pair. To je skvělá věc, protože si s nimi můžeš promluvit osobně a zeptat se na všechno, co Tě zajímá. Pokud se Ti rodina zalíbí, potvrdíme jim Tvůj zájem a zařídíme všechno potřebné. S COOLAGENT jsou formality bez starostí, pomůžeme Ti s vybavením víza, zařízením pojištění a zorganizujeme předodletovou Orientaci, kde získáš všechny potřebné dokumenty a dozvíš se všechny praktické informace potřebné pro Tvůj odlet.

Welcome to New York! Po příletu do USA (New York-u) strávíš první 3 dny (pondělí-středa) na školení pro Au Pair. Naučíš se víc o americké kultuře, bezpečnosti dětí, o ochraně zdraví nebo o vývoji dítěte, jak se s dětmi zahrát a být kreativní a získáš mnoho dalších praktických rad pro svůj rok v USA. Školení se zůčastníš spolu s desítkami dalších Au Pair, které přiletí na školení z celého světa. Svoje nejlepší kamarádky můžeš v Americe potkat už v průběhu prvních dní pobytu. Budeš mít taky čas na poznávání města New York nebo na nákupy.

Bezpečnost a podpora. COOLAGENT byla jednou z prvních agentur prezentujících programy Au Pair hned potom, co americká vláda umožnila zúčastnit se na těchto programech i mladým lidem ze Slovenska a ČR. Jde o oficiální program, který se řídí předpisy US Department of State. Jejich dodržování je základem naší práce. COOLAGENT si zakládá na osobním a individuálním přístupu, pomůžeme Ti se všemi praktickými záležitostmi a formalitami. Zároveň to platí i v průběhu Tvého pobytu v USA, kde regionální koordinátoři věnují pozornost všem Au Pair v dané oblasti. Jsou nablízku s radou, pochopením a podporou. Kromě koordinátora se můžeš obrátit samozřejmě i na nás v COOLAGENT, před odletem obdržíš kontakt na naše 24-hodinové help-linky.

COOLAGENT – bezpečnější a jistější.

Rok strávený v USA se nyní může stát i Tvým skvělým dobrodružstvím – zajímaly by Tě zážitky a zkušenosti slečen, které už svůj životní krok podnikly? Podívej se ZDE

Pro podrobnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Praha: Emília Kollárová, praha@coolagent.cz
Brno:  Kamila Tomančáková, brno@coolagent.cz

Nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Pokud je Ti vše jasné a splňuješ podmínky, můžeš se do programu ihned přihlásit – stačí vyplnit a odeslat předběžnou přihlášku (klikni na REGISTRACE – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).