Au Pair v USA

Explore America – discover!

Become an Au Pair in America!

Pokud Ti je 18 až 26 let, chceš poznat USA, máš zkušenosti s dětmi a angličtinu na komunikativní úrovni, tak na nic nečekej a přihlas se hned teď!

Podle našeho názoru je Au Pair program v USA nejen tím nejlepším, ale i nejvýhodnejším Au Pair programem, kterého se naši klienti mohou zúčastnit.

Kde jinde nabídnou mladé dívce legální roční pobyt v USA, k němuž zdarma získá zpáteční letenku do USA, bezplatné školení v New Yorku, příspěvek na studium 500 USD a mnoho dalších výhod?

 

 

 

 

 

 

 

Bezpečnost a podpora. COOLAGENT byla jednou z prvních agentur prezentujících programy Au Pair hned potom, co americká vláda umožnila zúčastnit se na těchto programech i mladým lidem ze Slovenska a ČR. Jde o oficiální program, který se řídí předpisy US Department of State. Jejich dodržování je základem naší práce. COOLAGENT si zakládá na osobním a individuálním přístupu, pomůžeme Ti se všemi praktickými záležitostmi a formalitami. Zároveň to platí i v průběhu Tvého pobytu v USA, kde regionální koordinátoři věnují pozornost všem Au Pair v dané oblasti. Jsou nablízku s radou, pochopením a podporou. Kromě koordinátora se můžeš obrátit samozřejmě i na nás v COOLAGENT, před odletem obdržíš kontakt na naše 24-hodinové help-linky.

COOLAGENT – bezpečnější a jistější.

Rok strávený v USA se nyní může stát i Tvým skvělým dobrodružstvím – zajímaly by Tě zážitky a zkušenosti slečen, které už svůj životní krok podnikly? Podívej se ZDE

Pro detailnější informace kontaktuj naše koordinátorky:

Brno: Jarka Dudíková, brno@coolagent.cz

Praha, Hradec Králové: Pavla Smotlachová, studium@coolagent.cz

nebo zavolej na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Pokud je Ti vše jasné a splňuješ podmínky, můžeš se do programu ihned přihlásit – stačí vyplnit a odeslat předběžnou přihlášku (klikni na REGISTRACE – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).