Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Časté dotazy

Přečtěte si nejčastější dotazy našich klientů. Věříme, že mezi nimi najdete odpovědi i na své otázky.  

Dotazy jsou přehledně zařazeny dle jednotlivých programů.

Mohu jet i bez zkušeností?

Zkušenosti jsou výhodou, ale většina hotelů akceptuje i kandidáty bez zkušeností. 

Mám obavu z pohovoru po telefonu, jak se na něj mohu připravit?

Pohovoru se bát nemusíš – personalisté dělají každý den spoustu pohovorů. Někdo je nervózní, někdo má horší angličtinu…ale na to jsou personalisté zvyklí, málokdo zvládne pohovor na 1* 🙂 Určitě bude fajn, když si projdeš své zkušenosti, zkusíš je popsat anglicky, připravíš se na to, že nemusíš všemu rozumět a hlavně se pozitivně naladíš a budeš se během pohovoru usmívat 😉 A hlavně, Řekové také často nemají angličtinu jako rodilí mluvčí 😉

Potřebuji nějaké pracovní povolení?

Pro práci v zemích EU (Rakousko, Řecko, Kypr, Holandsko, Irsko…) žádné pracovní povolení nepotřebuješ. U Řecka si však po příletu musíš vyřídit povolení k pobytu, které trvá 3-10 pracovních dnů v závislosti na lokalitě a vytíženosti úřadů.

Kdy se mohu přihlásit?

Ozvi se nám hned, jak se rozhodneš, že chceš vycestovat 🙂 V Řecku je sezona od dubna do konce října, min. délka pobytu je 2,5 měsíce (+dny nutné na vyřízení povolení k pobytu) během hlavní sezony (červenec – srpen).

Jsou pobyty nějak věkově omezené?

Abys mohl/a vyjet, musí Ti být 18 let. Horní věková hranice není, ale vzhledem k tomu, že ubytování bývá sdílené a většině kolegů je mezi 20 a 30 lety, doporučujeme zvážit, jestli to člověk “dá” 🙂

Budu mít kromě práce čas i na zábavu?

Počítej, že práce může být, zejména v hlavní sezoně, náročná. Ale všichni naši klienti si ze zahraničí přiváží i spoustu super zážitků a kontaktů na kamarády z jiných zemí.  

Chci vyjet pracovat do zahraničí, ale bojím se jet sám/a…

Klidně vycestuj za prací s kamarádkou/kamarádem nebo v páru – máme nabídky pro jednotlivce i dvojice. Pokud ve stejný termín cestuje někdo, kdo je na tom stejně jako Ty, rádi vás propojíme, nabídky máme i ve větších hotelích, kde určitě někdo další z ČR bude 😉

Můžu odjet do Řecka po celý rok nebo jen v létě?

V Řecku začíná sezóna v květnu a končí koncem září, či října. Ideální je odjet na celou sezonu, nebo na její část, tedy v období červen až září.

Na jak dlouho mohu odjet?

Minimální doba pobytu jsou 3 měsíce, maximální doba pobytu je od května do října.

Mohu si vybrat, kde budu pracovat?

Můžeš si dát preferenci lokality, nebo hotelu, poslední slovo má však hotel 😉

Se vším poradíme a pomůžeme

Nevíte, který program si vybrat? Nejste si jistí, jak vyplnit přihlášku či co všechno budete potřebovat? Nebo jen potřebujete další informace?

Jsme tu pro vás! Ozvěte se nám a my vám rádi pomůžeme. 

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?