Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Francie

🇫🇷 Au Pair ve Francii 🇫🇷

Registrace na léto 2022 již nepřijímáme

Je nutné za rodinou odcestovat nejpozději 1.7. 2022 a zůstat přes celé léto

Jako alternativu momentálně nabízíme Au Pair v USA, summer Camp Amerika či jiný pracovní pobyt.

Spolehni se na nás v COOLAGENT – poradíme Ti od A do Z!
Všichni v COOLAGENT máme vlastní zkušenost s pobytem v zahraničí.


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Irču na emailu aupair@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 606 624 368


Získáš skvělou francouzštinu, samostatnostcenné zkušenosti… staň se Au Pair ve Francii!

Znalost francouzštiny je dnes, i když vládne angličtina, obrovskou výhodou. Francie oplývá i krásnou přírodou, plážemi a množstvím míst, které se vyplatí vidět, ať už Paříž, Lyon nebo Marseille. Navíc, kromě francouzštiny je Au Pair Francie také skvělou příležitostí poznat a vychutnat si například atmosféru Champs Elysées, Versailles či Montmartru, lyžování v Grenoble, ochutnat víno přímo v Champagne nebo vidět tu nejlepší pařížskou módu.

Také je to skvělá příležitost, jak strávit například léto. Šance na umístění jsou velmi dobré! Bližší detaily o letních programech Au Pair.

Podmínky Au Pair pobytu ve Francii:

Výhody Au Pair pobytu ve Francii:

Program Au Pair Francie zahrnuje:

Práce Au Pair zahrnuje péči o děti a výpomoc v domácnosti jako umývaní nádobí, praní, žehlení, utírání prachu, vysávání apod. Konkrétní povinnosti záleží vždy na potřebách rodiny. Au Pair ve Francii pracuje 30 hodin týdně a min. 1 den v týdnu by měla mít volný. Rodina Tě může požádat 2-3x týdně o babysitting. Výhodou je, že při pobytu na 1 rok má Au Pair 2 týdny placené dovolené 🙂

Studium francouzštiny

Ve Francii je studium francouzštiny povinné. Au Pair si většinou školné platí sama. Kurz je možné zakončit některou z mezinárodně uznávaných zkoušek.

Lokality

Ve Francii máme k dispozici prověřenou síť spolupracujících agentur, které jsou Ti k dispozici po celou dobu pobytu. V případě, že si s rodinou nesedneš, je výměna rodiny vždy jednoduchá a zdarma. Rodiny máme v různých lokalitách, nejčastěji jsou to – Bordeaux, Lion, Nanntes, Paříž atd.

Cesta

Jakmile budeš umístěná, pošleme Ti zvací dopis od rodiny, smlouvu, odjezdové materiály a nabídku jízdenky nebo letenky. Vše si samozřejmě můžeš zakoupit přímo u nás.
Možnost cestovat s kamarádkou – samozřejmě!! I do Francie je možné přihlásit se s kamarádkou 🙂

Více informací o kompletaci Au Pair přihlášky: 

Přihláška na Au Pair pobyt obsahuje: dopis rodině – tzv. Dear Family Letter, motivační dopis o Tobě, Tvých zájmech, zkušenostech, důvodech, kvůli kterým chceš pracovat jako Au Pair apod.

Všechny podklady zašli do nejbližší pobočky COOLAGENT. Po jejich zpracování a zaslání do partnerské agentury se začne ihned hledat rodina pro Tvůj pobyt. Jakmile se objeví první nabídka, budeme Tě neprodleně kontaktovat.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Irču Mlejnkovou na emailu aupair@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 606 624 368

COOLAGENT
Tvoje cesta do světa…

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?