Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Německo

🇩🇪 Au Pair v Německu 🇩🇪

Program momentálně POZASTAVEN. 

Jako alternativu momentálně nabízíme Au Pair v USAsummer Camp Amerika či jiný pracovní pobyt.

Spolehni se na nás v COOLAGENT – poradíme Ti od A do Z!
Všichni v COOLAGENT máme vlastní zkušenost s pobytem v zahraničí.


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Danču
na emailu 📧 aupair@coolagent.cz, nebo tel. čísle 📞+420 775 124 368


Získáš skvělou němčinu, samostatnostcenné zkušenosti… staň se Au Pair v Německu!

Au Pair v Německu je ideální pro dívky i chlapce, kteří se chtějí zdokonalit v němčině. Velkou výhodou je, že rodinu jsme schopni Vám zajistit i se základní znalostí němčiny. Německo je moderní stát, který vyznává zdravý způsob života, módu a styl dnešní doby. Otvírá se novým kulturám a Au Pair se stalo hitem. Kde jinde se dá naučit lépe německy?

Podmínky Au Pair pobytu v Německu:

Výhody Au Pair pobytu v Německu:

Program Au Pair Německo zahrnuje:

Práce Au Pair zahrnuje péči o děti a výpomoc v domácnosti jako umývaní nádobí, praní, žehlení, utírání prachu, vysávání apod. Konkrétní povinnosti záleží vždy na potřebách rodiny. Au Pair v Německu může pracovat max. 30 hodin týdně a min. 1 den v týdnu by měla mít volný. Výhodou je, že při pobytu na 1 rok má Au Pair 4 týdny placené dovolené 🙂

Studium němčiny

V Německu je studium němčiny nepovinné, ale většina našich klientů kurzy navštěvuje. Všichni určitě víme, že cizí jazyk se nejlépe učí přímo v zahraničí 🙂 Rodiny navíc každý měsíc Au Pair přispívají 50,- EUR na jazykový kurz. Je jen na Tobě, zda budeš do školy chodit 1x nebo 4x týdně.

Lokality

V Německu máme k dispozici prověřenou síť spolupracujících agentur, které jsou Ti k dispozici po celou dobu pobytu. V případě, že si s rodinou nesedneš, je výměna rodiny přímo v Německu vždy jednoduchá azdarma. Můžeme zprostředkovat hostitelskou rodinu na celém území Německa, nejvíce v těchto městech a okolí a to všechno již do 2-4 týdnů:

Cesta

Jakmile budeš umístěná, pošleme Ti zvací dopis od rodiny, smlouvu a odjezdové materiály a nabídku letenky nebo jízdenky. Je jen na Tobě, kterou variantu zvolíš. Výhodnější je koupit si zpáteční jízdenku, která je levnější a má rok otevřenou platnost. Cena se pohybuje v závislosti na místě, kam cestuješ a na autobusové společnosti, kterou si vybereš. Jízdenku si samozřejmě můžeš zakoupit přímo u nás. Po příjezdu je nutné nahlásit se na německé úřady. S vyplňováním dokumentů ti ráda pomůže hostitelská rodina.
Možnost cestovat jako Au Pair s kamarádkou – samozřejmě!! I do Německa je možné přihlásit se s kamarádkou 🙂

Přihláška obsahuje:

Všechny podklady zašli do nejbližší pobočky COOLAGENT. Po jejich zpracování a zaslání do partnerské agentury se začne ihned hledat rodina pro Tvůj pobyt. Jakmile se objeví první nabídka, budeme Tě neprodleně kontaktovat.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Danču Ludvovou:

na emailu aupair@coolagent.cz nebo telefonním čísle +420 775 124 368.

COOLAGENT
Tvoje cesta do světa…

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?