Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Letní Au Pair pobyty

☀ Au Pair přes léto ve Španělsku a Francii ☀

Registrace na léto 2022 již nepřijímáme

Je nutné za rodinou odcestovat nejpozději 1.7. 2022 a zůstat přes celé léto

Jako alternativu momentálně nabízíme Au Pair v USAsummer Camp Amerika či jiný pracovní pobyt.

Spolehni se na nás v COOLAGENT – poradíme Ti od A do Z!
Všichni v COOLAGENT máme vlastní zkušenost s pobytem v zahraničí.


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Irču na emailu aupair@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 606 624 368


Získáš skvělou úroveň cizího jazyka, samostatnostcenné zkušenosti… staň se Au Pair a poznej svět!

Tento program je ideální zejména pro studentky středních a vysokých škol, které mohou odjet na konci května nebo v průběhu června. Umístění je často až na poslední chvíli. Jsme schopni umístit dívky i od července, ale ze strany rodin je touto dobou už menší zájem. Přihlášky na další léto začínáme přijímat již nyní – omezený počet míst. V případě termínu odjezdu na začátku června a dobré znalosti cizího jazyka jsou šance na umístění velmi vysoké.

S COOLAGENT máte možnost se takovýchto Au Pair pobytů zúčastnit v:

Umístit je možné dívky, kteřé mají:

Dobrý tip je přidat různé certifikáty a pěkné usměvavé fotky: ) Také je důležité si uvědomit, že během letních prázdnin rodiny potřebují pomoc víc hodin denně. Možnost účastnit se jazykových kurzů je také menší.

Jak se přihlásit Au Pair léto:

Navzdory maximální snaze ze strany COOLAGENT není bohužel možné vždy umístit všechny uchazečky o letní Au Pair pobyty. Doporučujeme si v žádosti vybrat více zemí, protože tak se Tvoje šance na umístění zvýší!!! 

Tvoji žádost s Tebou rádi probereme a v případě, že nesplníš kritéria nebo se pro Tebe nenajde vhodná hostitelská rodinka, Ti rádi nabídneme alternativní řešení, kterým by mohl být například jazykový kurz v dané zemi nebo pracovní pobyt.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Irču Mlejnkovou na emailu aupair@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 606 624 368

COOLAGENT

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?