Letní Au Pair pobyty

Prohlédni si ceník Au Pair pobytů a nezávazně se zaregistruj !

REGISTRACE DO PROGRAMU SUMMER AU PAIR 2021 JE OTEVŘENÁ! PŘIHLAŠ SE UŽ NYNÍ 🙂

Strávit léto jako Au Pair, poznat novou zemi, zlepšit si jazykové znalosti v zemi, kde se daným jazykem hovoří, získat nové přátele a cestovat je snem mnohých mladých lidí. Tento program je ideální zejména pro studentky středních a vysokých škol, které mohou odjet na konci května nebo v průběhu června. Umístění je často až na poslední chvíli. Jsme schopni umístit dívky i od července, ale ze strany rodin je touto dobou už menší zájem. Přihlášky na další léto začínáme přijímat v únoru 2021. V případě termínu odjezdu na začátku června a dobré znalosti cizího jazyka jsou šance na umístění velmi vysoké.

S COOLAGENT máte možnost se takovýchto Au Pair pobytů zúčastnit v:

 • Španělsku – stačí pouze angličtina
 • Itálii – stačí pouze angličtina
 • Francii – stačí základy francouzštiny a k tomu angličtina
 • Rakousku – rodin je málo

Umístit je možné dívky, kteřé mají:

 • dobré jazykové znalosti
 • mají výborné zkušenosti s dětmi
 • jsou starší 18ti let
 • nekladou si nároky na lokalitu či jiné podmínky
 • jsou vstřícné a flexibilní

Dobrý tip je přidat různé certifikáty a pěkné usměvavé fotky:) Také je důležité si uvědomit, že během letních prázdnin rodiny potřebují pomoc víc hodin denně. Možnost účastnit se jazykových kurzů je také menší.

Jak se přihlásit Au Pair léto:

 • kvůli náročným požadavkům rodin ohledně žádostí uchazeček o letní Au Pair program a následné vyšší náročnosti zpracování žádostí se pro registrace na letní Au Pair pobyty platí nevratný administrativní poplatek 500 Kč.
 • Teprve po nalezení rodiny a vzájemném akceptování uhradíš poplatek za zprostředkování v celkové částce 3990 Kč.

Navzdory maximální snaze ze strany COOLAGENT není bohužel možné vždy umístit všechny uchazečky o letní Au Pair pobyty. Doporučujeme si v žádosti vybrat více zemí, protože tak se Tvoje šance na umístění zvýší!!! 

Zájemce  o Au Pair pobyty od 6 do 12 měsíců je možné umístit na 99% 🙂

Tvoji žádost s Tebou rádi probereme a v případě, že nesplníš kritéria nebo se pro Tebe nenajde vhodná hostitelská rodinka, Ti rádi nabídneme alternativní řešení, kterým by mohl být například jazykový kurz v dané zemi nebo pracovní pobyt.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Míšu Svobodovou:

na emailu aupair@coolagent.cz nebo telefonním čísle 775 124 368.

Nebo zavolej na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Pokud Ti je všechno jasné a splňuješ podmínky, můžeš se rovnou do programu přihlásit, stačí vyplnit a odeslat Předběžnou přihlášku (klikni na REGISTRACE – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

COOLAGENT