Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Perth

Tipy COOLAGENT:
• slunečné teplé podnebí
• nízké životní náklady
• vysoká kvalita kurzů
• dobrá infrastruktura, vzrušující městský a studentský život
• považuje se za nejizolovanější město Austrálie
• Rottnest Island leží asi 20 minut plavby lodí z Fremantle a najdete tu bohatý podmořský život, barevné koraly a úchvatné bílé písčité pláže

Perth je hlavním městem Západní Austrálie, největšího australského státu. Rychle se rozvíjející metropole s 1,6 milióny obyvatel. Nádherné, slunečné počasí a čisté, bezpečné prostředí udělali z Perthu přátelskou a oblíbenou destinaci pro tisíce mezinárodních studentů.

KURZY ANGLIČTINY V PERTH

ODBORNÉ KURZY V PERTH

KURZY MASÁŽE A FITNESS V PERTH

In Australia in the city of Perth View of Georges Cathedral an old building in the street of the same name

Perth má z hlavních měst australských států v průměru nejdelší dobu slunečného počasí a příjemné klima – suché teplé léto a krátkou mírnou zimu. Životní styl se díky tomu zaměřuje na aktivity na čerstvém vzduchu, vodní sporty, pláže a barbecue.

Centrum města se nachází na obou březích řeky Swan River (Labutí řeka). Najdete tu historické budovy, moderní mrakodrapy i příjemné záhrady a zahrádky na posezení. Ve městě jsou výborné možnosti nákupů a konají se tu umělecké festivaly, koncerty a výstavy. Životní náklady v Perthu jsou obvykle nižší jako ve východních státech Austrálie. Vláda Západní Austrálie též vydává striktní zákony ohledně vzdělávaní zahraničních studentů. Díky tomu bývá kvalita kurzů výborná a studentům se poskytuje překvapující podpora.

Kings Park wildflowers series 3 Perth City Aerial View 2

Školy: V Perthu je menší nabídka škol jako v jiných městech, avšak každý si najde pro sebe to pravé. Na druhé straně se tu klade důraz na vysokou kvalitu studia. Taky tu platí, že tu není vysoká koncentrace studentů z Česka a Slovenska a tedy budete mít skvělé prostředí na studium angličtiny.
Volný čas: Okolí Perthu a samotný stát Západní Austrálie je vzrušující a zajímavá oblast. Zkuste objevit a vychutnat si chvíle mimo ruch velkoměsta, nádherné scenérie australského pobřeží či typického australského venkova, křišťálově čistou vodu na ostrově Rottnest Island a nebo Pinnacles – bizardní přírodní útvary na severu Perthu, krmení delfínů na Monkey Mia, ochutnávky známých australských vín v oblasti Margaret River a mnoho dalšího.
Práce a životní náklady: Životní náklady v Perthu jsou nejnižší, dá se například najít ubytování v porovnaní se Sydney i o polovinu levnější. Díky rozvoji města v posledních letech je to už v Perthu podstatně lepší i s prácí a většinou platí, že kdo práci hledá, najde ji.

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Brno:  Jarka Dudíková, brno@coolagent.cz

Praha: Hana Videnková, studium@coolagent.cz

Londýnlondyn@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE NA PROGRAM STUDIUM A PRÁCE V AUSTRÁLII (stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?