Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Cairns

Tipy COOLAGENT:
• Tjapukai Aboriginal Cultural Park – tématický park zachycující historii a kulturu původních domorodých obyvatel Austrálie – můžete si tu vyzkoušet i hod oštěpem a nebo bumerangem 🙂
• Noční trhy – jedny z nejpopulárnějších atrakcí Cairns
• Velká útesová bariéra – Great Barrier Reef – oblíbený korálový masív vyhledávaný hlavně potápěči
• Zajímavá vegetace, deštné pralesy

KURZY ANGLIČTINY V CAIRNS

120740319 101393671

Město Cairns leží v oblasti tropického pásma, proto se tu teploty pohybují celý rok mezi 18-30°C. Nejideálnější podmínky na návštěvu a hlavně oblíbené potápění jsou v listopadu a prosinci. Cairns se nazývá tropickou kráskou státu Queensland a zároveň je považované zahlavní bránu k jednomu z divů světa – Velké útesové bariéře. Žije tu asi 130 tisíc obyvatel. Během turistické sezóny se díky turistům populace města znásobuje. Cairns je menším městem, kde nejčastějším dopravním prostředkem studentů je kolo. Díky Velké útesové bariéře se toto jinak klidné město mění během sezóny na rušné turistické středisko. Nejvíc turistů sem proudí z Japonska a Asie, ale nemalé množství též z ostatních částí světa.S tím, že Cairns nemá vlastní přirozenou plaž se město vyspořádalo po svém – kousek od centra si vybudovali vlastní umělou pláž :-).

Rocky stream in forest Seashore Zen

Školy: Nabídka škol je značně omezená, za což může hlavně velikost města. Najdete tu různé školy nabízející studium angličtiny. Co se týká odborných škol, tak většina z nich nenabízí levnější formy studia, které jsou oblíbené u našich studentů.
Volný čas: Cairns se považuje zajedno z hlavních turistických center. Výlety na ostrovy, vodní sporty, potápění na nejlepších světových lokalitách, mnohé atrakce v pralesech ve formě vodopádů, turistických chodníků Vám zaručí, že se v Cairns nebudete nudit.
Práce a životní náklady: Během hlavní turistické sezóny je víc pracovních příležitostí, hlavně v oblasti cestovního ruchu. O něco horší je to mimu sezónu, kdy pozic není až tak mnoho a uchytí se hlavně uchazeči s dobrou angličtinou. Co se týká životních nákladů, tak v porovnaní s ostatními městy Austrálie, jsou průměrné.

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Brno:  Jarka Dudíková, brno@coolagent.cz

Praha: Hana Videnková, studium@coolagent.cz

Londýnlondyn@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE NA PROGRAM STUDIUM A PRÁCE V AUSTRÁLII (stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?