Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurzy španělštiny - Sevilla

🇪🇸 Španělština pro začátečníky i pokročilé 🇪🇸 Možnost nakombinovat 3 destinace během pobytu (Sevilla, Cádiz a Málaga = jedna jazyková škola). Kurzy španělštiny od 17 let, průměrně 6 studentů (max. 10) ve třídě, zkušení lektoři, multikulturní prostředí školy, škola přímo v historickém centru Sevilla! Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle+420606769224     Jazykové pobyty…

Nezávazná poptávka
Kurzy španělštiny - Sevilla

🇪🇸 Španělština pro začátečníky i pokročilé 🇪🇸

Možnost nakombinovat 3 destinace během pobytu
(Sevilla, Cádiz a Málaga = jedna jazyková škola).

Kurzy španělštiny od 17 let, průměrně 6 studentů (max. 10) ve třídě, zkušení lektoři, multikulturní prostředí školy, škola přímo v historickém centru Sevilla!

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle+420606769224

 

 

Jazykové pobyty ve Španělsku

Lokalita

Sevilla je  snad nejtypičtějším andaluským městem. Nikde lépe ve Španělsku nepoznáte onu temperamentní španělskou náturu  lépe než právě v tomto městě. Se Sevillou jsou spojena taková jména jako Carmen, Fiagaro či Don Juan. Je spojována s flamencem, bohužel i s krvavými býčími zápasy, ale také nejproslulejšími  slavnostmi v celém Španělsku.

Její monumentální architektura uchvátí snad každého, také ne nadarmo jsou některé památky zapsány v UNESCO. Je to velmi živé a rušné město, určitě zde najdete mnoho kulturního využití a zábavy. Můžete zde vychutnávat tapas a sangrii v mnoho útulných kavárnách po celém městě nebo se jen tak potulovat jejími starobylými uličkami.

Škola

Jazyková škola CLIC International House se nachází přímo v historickém centru Sevilly. Tato škola má 3 pobočky (Sevilla, Cádiz a Málaga) – je tedy možné v každé destinaci studovat alespoň 1 týden. Nedaleko školy se také nachází nákupní třída s množstvím kaváren a restaurací.

Fakta o škole:

  • variabilní intenzita kurzů španělštiny -20,25 nebo 30 lekcí španělštiny týdně
  • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé
  • malé skupiny studentů – průměrně 6 studentů
  • 1 lekce španělštiny = 50 minut
  • minimální pobyt je 1 týden

Podívejte se, jak to ve škole vypadá:

Škola se nachází zde:

Ubytování

Ubytování je od neděle do soboty.

Ubytování je možné v hostitelských rodinách v 1-2 lůžkových pokojích. Na výběr je polopenze nebo plná penze. Rodiny bydlí cca 20 minut pěšky od školy.

Ceník ubytování- hostitelská rodina - Sevilla

Ceny v EUR za týden a osobu1 týden
Hostitelská rodina - polopenze (1-lůžko)210
Hostitelská rodina - plná penze (1-lůžko)250
Hostitelská rodina - polopenze (2-lůžko)179
Hostitelská rodina - plná penze (2-lůžko)213

Také je možnost ubytování ve studentských rezidencích v 1-2 lůžkových pokojích se sdílenou kuchyní a soc. zázemím. Ubytování je bez stravy. Rezidence se nachází cca 20 minut pěšky od školy

Ceník ubytování- studentská rezidence - Sevilla

Ceny v EUR za týden a osobu1 týden
Studentská rezidence (1-lůžko)210
Studentská rezidence (1-lůžko), soukromé soc. zařízení257
Studentská rezidence (2-lůžko)179

Cena

Začátek kurzů je každé pondělí.

Ceník - Kurz španělštiny - Sevilla

Ceny jsou uvedeny v EUR1 týden2 týdny3 týdny4 týdny
Intensive Course
20 lekcí týdně / max. 10 studentů ve třídě
215430630830
Intensive Course
25 lekcí týdně / max. 10 studentů ve třídě
2695387881038
Intensive Course
30 lekcí týdně / max. 10 studentů ve třídě
3286569611266

Poplatek za učební materiály činí cca 30 EUR.

Typ

Standardní kurzy španělštiny – 20 lekcí
Intenzivní kurzy španělštiny – 25 lekcí
Super intenzivní kurzy španělštiny – 30 lekcí

  • Kurz probíhá od pondělí do pátku
  • Min. délka pobytu je 1 týden
  • Jedna lekce španělštiny= 50 minut
  • Malé studijní skupiny průměrně 6 studentů
  • Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle+420606769224

 

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

23 července, 2024 | Jazykové kurzy v zahraničí

Jak si vybrat ten nejlepší jazykový kurz v zahraničí

Konečně ses rozhodl/a vyrazit za hranice a zlepšit si svůj jazyk? Skvělá volba! Ale než začneš balit kufry, je tu pár věcí, které je třeba zvážit. Výběr toho správného jazykového kurzu totiž není jen tak. Je to skoro jako výběr životního partnera – musíš se zamyslet, co od něj očekáváš, co ti může přinést a hlavně jestli…

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?