Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurzy španělštiny - Madrid

🇪🇸Španělština pro začátečníky i pokročilé🇪🇸 Škola s dlouholetou tradicí, malé skupiny studentů ve třídách a individuální přístup, zkušení lektoři, moderní, multikulturní prostředí školy.   Jazykové pobyty ve Španělsku

Nezávazná poptávka
Kurzy španělštiny - Madrid

🇪🇸Španělština pro začátečníky i pokročilé🇪🇸

Škola s dlouholetou tradicí, malé skupiny studentů ve třídách a individuální přístup, zkušení lektoři, moderní, multikulturní prostředí školy.

 

Jazykové pobyty ve Španělsku

Lokalita

Zavítejte do srdce  Španělska, do kouzelného Madridu, města, které dýchá historií a pulzuje energií. Madrid není jen hlavním městem Španělska; je to město, kde se snoubí tradice s inovací, kultura s vášní a starověk s moderním světem.

Stopy historie lze v Madridu najít na každém rohu. Projděte se úzkými uličkami starého města, vstupte do světa, kde se mísí středověká atmosféra s nádechem exotiky arabského vlivu. Královský palác, monumentální stavba s nádechem královského luxusu, vás vtáhne do éry, kdy šlechta dominovala španělskému království.

Nicméně, Madrid není pouze muzeum pod širým nebem; je to také město, které se neustále vyvíjí. Moderní architektura, zejména čtvrť Cuatro Torres Business Area, vytváří panoráma, které odráží dynamiku současného obchodu a ekonomiky. Není divu, že Madrid je jedním z evropských finančních center, kde se setkávají podnikání a kreativita.

Město dává pocit, že je tu pro vás, je zde mnoho galerií, muzeí, upravených parků a také spousta kaváren a barů. Také se mu říká město, které nikdy neusíná… v městě je rušno 24 hodin/7 dní v týdnu.

Škola

Jazyková škola International House Madrid je součástí mezinárodní sítě vzdělávacích institucí International House World Organization, která působí ve více než 150 školách ve více než 50 zemích. International House Madrid se specializuje na výuku.

Díky 70 letům zkušeností v 50 zemích. včetně 40 let v samotnému Madridu, se můžete spolehnout, že se budete učit španělštinu s těmi nejlepšími. Škola nabízí španělské kurzy pro cizince od začátečníků až po pokročilé úrovně. Kurzy jsou zaměřeny nejen na zlepšení dovedností ve čtení, psaní, mluvení a poslechu, ale také na porozumění španělské kultuře. Disponuje moderním vybavením jak učeben tak i kampusu.

Podívejte se na video školy:

 

Ubytování

Možnosti ubytování:

 • hostitelská rodina – nachází se v maximální vzdálenosti 30 minut městskou hromadnou dopravou od školy, Ubytování je v jednolůžkovém pokoji se sdíleným soc. zázemím a na výběr je snídaně nebo polopenze 
 • rezidence – nachází se do 25 minut chůze od školy, přímo v centru města. Jsou moderně zařízené,  se společnou, jídelnou, TV místností, prádelnou, studovnami a v některých případech i bazénem a posilovnou. Můžete si zaplatit snídani, polopenzi nebo plnou penzi.
 • apartmány – nachází se 20 minut chůze od školy a poskytují vše, co potřebujete, abyste se cítili jako doma. 
 • Cena je uvedena v EUR + 70 EUR poplatek za nalezení ubytování1 týden2 týdny3 týdny4 týdny
  Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj, snídaně2906289671305
  Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj, polopenze34574711501552
  Rezidence - jednolůžkový pokoj, snídaně39078011701560
  Rezidence - jednolůžkový pokoj, polopenze46092013801840
  Rezidence - jednolůžkový pokoj, plná penze505101015152020
  Apartmáncena na dotazcena na dotazcena na dotazcena na dotaz

Cena

Cena je uvedena v EUR za týden + 70 EUR zápisné1-2 týdny3-4 týdny5-11 týdnů12-36 týdnů
General spanish/ 20 lekcí týdně 230215200180
General spanish/ 30 lekcí týdně335335335335

1 lekce = 55 minut, kurzy začínají každý týden – kromě kurzů pro začátečníky (viz kalendář)

Další náklady:

 • letenka
 • kapesné
 • cestovní pojištění

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

23 července, 2024 | Jazykové kurzy v zahraničí

Jak si vybrat ten nejlepší jazykový kurz v zahraničí

Konečně ses rozhodl/a vyrazit za hranice a zlepšit si svůj jazyk? Skvělá volba! Ale než začneš balit kufry, je tu pár věcí, které je třeba zvážit. Výběr toho správného jazykového kurzu totiž není jen tak. Je to skoro jako výběr životního partnera – musíš se zamyslet, co od něj očekáváš, co ti může přinést a hlavně jestli…

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?