Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz němčiny - Regensburg

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪 Pro začátečníky i pokročilé! Škola v historickém a studentském městě Regensburg! Malé studijní skupiny – max. 12 studentů ve třídě, bohatý volnočasový program, 1 lekce němčiny= 45 minut, hodinu od letiště v Mnichově! Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224   Jazykové pobyty Německo

Nezávazná poptávka
Kurz němčiny - Regensburg

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪
Pro začátečníky i pokročilé!

Škola v historickém a studentském městě Regensburg!

Malé studijní skupiny – max. 12 studentů ve třídě, bohatý volnočasový program, 1 lekce němčiny= 45 minut, hodinu od letiště v Mnichově!

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

 

Jazykové pobyty Německo

Lokalita

Regensburg (česky Řezno) je bavorské město na Dunaji v Německu, které se nachází asi 150 km od českých hranic. Je to menší, útulné město, které je díky jeho historickému centru zapsáno ve světovém dědictví UNESCO. Regensburg je druhým nejstarším městem Německa s historií starou více než 2000 let.

Návštěvníky zaujme na první pohled jeho historické jádro. Nachází se zde nespočet historických budov, kostelů, soch, úzkých uliček, náměstí, parků a zahrad. Regensburg je v současnosti rušné, dá se říci studentské, město s velkým množstvím vyžití. Kuriozitou je, že je to místo s největší hustotou hospůdek ze všech měst v Německu.

Tip: určitě nevynechte návštěvu nejstarší výrobny klobás na světě Wurstkuchl. Najdete ji u Kamenného mostu.

Škola

Škola HORIZONTE  Regensburg funguje od roku 1986.  Nachází v centru města, blízko Dunaje. Je to malá škola (cca 80 studentů),  nabízí příjemnou a přátelskou atmosféru a velmi kvalifikované učitele. Škola pořádá pro své studenty také mnoho mimo studijních aktivit, při kterých si můžete zdokonalit němčinu ještě více.

Fakta:

  • max. 12 studentů ve třídě (průměr 6-8 studentů)
  • němčina od 17 let
  • škola je členem asociací IALC and FDSV
  • multikulturní prostředí
  • certifikovaní učitelé
  • cca 1 hodinu vlakem od letiště v Mnichově

Stáhněte si letáček školy s praktickými informacemi.

Kde školu najdete:

Ubytování

Ubytování je možné buď v rezidenci školy (nachází se ve stejné budově jako škola) nebo v hostitelských rodinách.

Ceny jsou uvedeny v EUR1 týden2 týdny3 týdny4 týdnykaždý další týden
1- lůžkový pokoj s vlastní koupelnou v HORIZONT rezidenci (bez stravy)260390520650+130
2- lůžkový pokoj s vlastní koupelnou v HORIZONT rezidenci (bez stravy)160240320400+80
1- lůžkový pokoj se sdílenou koupelnou v HORIZONT rezidenci (bez stravy)220330440550+110
2- lůžkový pokoj se sdílenou koupelnou v HORIZONT rezidenci (bez stravy)140210280350+70
Hostitelská rodina, 2-lůžkový pokoj (se snídaní)-360540720+180
Hostitelská rodina, 2-lůžkový pokoj (s polopenzí)-480720960+240

Cena

Začátky jednotlivých studijních kurzů pro rok 2023:

9.1.,30.1.,13.2.,27.2.,1.3.,27.3.,11.4.,24.4.,8.5.,22.5.,5.6.,19.6.,3.7.,17.7.,31.7.,14.8.,28.8.,11.9.,25.9.,9.10.,23.10.,6.11.,20.11.,4.12.

Ceny jsou uvedeny v EUR1 týden 2 týdny3 týdny4 týdnykaždý další týden
Standartní kurz - 20 lekcí týdně
max. 12 studentů
220400560700+140
Intenzivní kurz - 30 lekcí týdně
max. 4 studenti
46088012801660+380

Příplatek za letní sezónu (červenec a srpen) + 25 EUR osoba/ týden.

Typ

Obecný kurz němčiny –  20 lekcí týdně
Intenzivní kurz němčiny – 30 lekcí týdně

  • 1 lekce  němčiny = 45 min.
  • max. 12 studentů (průměrně 6-8 studentů ve třídě)
  • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224, ráda vám se vším poradí 🙂

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

Jazykový kurz v Kanadě? Žádný problém – přečti si rozhovor s Katkou…

Jazykové kurzy v Kanadě jsou stále mezi studenty populárnější… a není divu! Dnes jsme trochu vyzpovídali Katku a dozvěděli jsme se její zkušenosti s pobytem v Kanadě:-) Můžeš se nám ve stručnosti představit?Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi pětadvacet let a bydlím v Praze. Aktuálně jsem začala učit nazákladní škole první stupeň a ještě studuji poslední rok na výšce. A proč jsi se…

7 listopadu, 2023 | Jazykové kurzy v zahraničí

„Učitelé byli skvělí. Přišlo mi, že v Anglii byli všichni hrozně milí“ – přečti si rozhovor s Monikou

Ahoj, můžeš nám říct něco o sobě?Ahoj, jmenuji se Monika, jsem z Brna, studuji umělecké gymnázium a je mi 18 let. V budoucnubych chtěla studovat v zahraničí herectví a tohle léto jsem odjela na jazykový kurz do Bournemouthv Anglii na 4 týdny. Proč jsi se rozhodla vycestovat do zahraničí na jazykový kurz?Já jsem dlouho chtěla vycestovat. Původně jsem chtěla vycestovat teda…

30 ledna, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se budou konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?