Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz němčiny pro teenagery – Frankfurt (12-21 let)

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪 Pro začátečníky i pokročilé! Kurzy němčiny pro mládež od 12-21 let. Škola s dlouhou tradicí, bohatý odpolední program spojený s výukou němčiny, zkušení lektoři, jedná se o nejlepší způsob, jak se naučit německy! Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224 Jazykové pobyty Německo

Nezávazná poptávka
Kurz němčiny pro teenagery – Frankfurt (12-21 let)

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪
Pro začátečníky i pokročilé!

Kurzy němčiny pro mládež od 12-21 let.

Škola s dlouhou tradicí, bohatý odpolední program spojený s výukou němčiny, zkušení lektoři, jedná se o nejlepší způsob, jak se naučit německy!

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Jazykové pobyty Německo

Lokalita

Frankfurt je moderní město na řece Mohanu určitě stojí za návštěvu. Jeho atmosféra bývá někdy dokonce přirovnávána k New Yorku a to i díky moderní architektuře s množstvím mrakodrapů, moderním letištěm a nikdy nekončícím dnem.

Při jeho návštěvě  byste určitě neměli vynechat historické jádro, které tvoří náměstí Römerberg a stará frankfurtská radnice Römer,  kde se konaly korunovační slavnosti. Dalším zastavením může být např. kostel sv. Mikuláše nebo sv. Pavla, Atle Oper, Goethehaus nebo Historické muzeum. Díky bohatému odpolednímu programu školy poznáte pravou tvář tohoto zajímavého a významného města.

FOTOGRAFIE Z NAŠÍ NÁVŠTĚVY V ZÁŘÍ 2015

Škola

Jazyková škola  Sprachcaffe Languages Plus se nachází v elegantním a bezpečném distriktu Sachsenhausen nedaleko od centra města. Škola a její milý personál jsou situovaní ve vysoké budově, kde se nachází i malá kavárna pro studenty. Je zde výjimečný „nationality mix“, což znamená, že se tu potkávají studenti téměř z celého světa a žádná z národností výrazně nepřevažuje.

Fakta o škole: 

 • škola s 30 – ti letou  tradicí, mezinárodní síť jazykových škol
 • kurz němčiny pro mládež od 12-21 let
 • malé skupiny studentů ( max. 12 studentů ve třídě)
 • multikulturní prostředí a moderní zázemí školy
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé
 • nejbližší stanice metra Schweizer Platz je cca 5 minut pěšky od školy
 • výborná poloha školy – v okolí mnoho muzeí, kaváren, restaurací a obchodů
 • bohatý volnočasový program organizovaný školou

  

Video školy:

Školu najdete zde:

Ubytování

Rezidence:

 • ubytování v rezidenci přímo u Mohanu
 • 2- a 4- lůžkové pokoje, plná penze (oběd formou balíčku, teplé večeře)
 • vzdálenost do školy i do centra 10-15 minut chůze

Cena

Nástupní termíny - Individuální Juniorské jazykové kurzy - Frankfurt

Nástupní termíny
(přílet neděle, odlet sobota, kurzy začínají v pondělí)
2024
Sezóna C:23.6.2024 - 1.9.2024

Ceník - Individuální Juniorské jazykové kurzy - Frankfurt

Ceny v EURSezóna C
Jazykový kurz s ubytovaním:2 týdnyKaždý další týden
Rezidence / plná penze / 4- lůžkové pokoje
1 950975
Rezidence / plná penze / 2- lůžkové pokoje 2 1501 075

NOVINKA!!! Studenti od 18-21 let se mohou též zúčastnit teenagerských programů pod dozorem koordinátorů, ale volnočasového programu se nemusí povinně účastnit. Studenti mladší 18 let se zúčastňují programu podle pokynů vedoucích.

Možné příplatky:

 • Intenzivní kurz: 80 EUR/týden
 • Fun Pack Intenzivní Leisure program: 100 EUR/týden

Pro přihlášení stačí odeslat vyplněnou přihlášku emailem či poštou našim koordinátorkám, o vše ostatní se postaráme. A protože máme se zahraničními pobyty již více než 20 let zkušeností, rádi poradíme s výběrem typu kurzu i lokality a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Typ

Všeobecný kurz němčiny – 20 lekcí/týdenkompletni servis Intenzivní kurz němčiny – 30 lekcí/týden

 • začátek: každé pondělí, kromě svátků
 • min. délka pobytu – 1 týden
 • 1 lekce němčiny = 45 minut
 • němčina pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224  

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

Jazykový kurz v Kanadě? Žádný problém – přečti si rozhovor s Katkou…

Jazykové kurzy v Kanadě jsou stále mezi studenty populárnější… a není divu! Dnes jsme trochu vyzpovídali Katku a dozvěděli jsme se její zkušenosti s pobytem v Kanadě:-) Můžeš se nám ve stručnosti představit?Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi pětadvacet let a bydlím v Praze. Aktuálně jsem začala učit nazákladní škole první stupeň a ještě studuji poslední rok na výšce. A proč jsi se…

7 listopadu, 2023 | Jazykové kurzy v zahraničí

„Učitelé byli skvělí. Přišlo mi, že v Anglii byli všichni hrozně milí“ – přečti si rozhovor s Monikou

Ahoj, můžeš nám říct něco o sobě?Ahoj, jmenuji se Monika, jsem z Brna, studuji umělecké gymnázium a je mi 18 let. V budoucnubych chtěla studovat v zahraničí herectví a tohle léto jsem odjela na jazykový kurz do Bournemouthv Anglii na 4 týdny. Proč jsi se rozhodla vycestovat do zahraničí na jazykový kurz?Já jsem dlouho chtěla vycestovat. Původně jsem chtěla vycestovat teda…

30 ledna, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se budou konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?