Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz němčiny - Frankfurt

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪 Pro začátečníky i pokročilé! Škola s dlouhodobou tradicí. Malé studijní skupiny – max. 12 studentů ve třídě, kvalifikovaní němečtí lektoři! Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224, ráda vám se vším poradí 🙂. Jazykové pobyty Německo

Nezávazná poptávka
Kurz němčiny - Frankfurt

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪
Pro začátečníky i pokročilé!

Škola s dlouhodobou tradicí.

Malé studijní skupiny – max. 12 studentů ve třídě, kvalifikovaní němečtí lektoři!

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224, ráda vám se vším poradí 🙂.

Jazykové pobyty Německo

Lokalita

Frankfurt je moderní město na řece Mohanu určitě stojí za návštěvu. Jeho atmosféra bývá někdy dokonce přirovnávána k New Yorku a to i díky moderní architektuře s množstvím mrakodrapů, moderním letištěm a nikdy nekončícím dnem.

Při jeho návštěvě  byste určitě neměli vynechat historické jádro, které tvoří náměstí Römerberg a stará frankfurtská radnice Römer,  kde se konaly korunovační slavnosti. Dalším zastavením může být např. kostel sv. Mikuláše nebo sv. Pavla, Atle Oper, Goethehaus nebo Historické muzeum. Díky bohatému odpolednímu programu školy poznáte pravou tvář tohoto zajímavého a významného města.

  

Škola

Jazyková škola  Sprachcaffe Languages Plus se nachází v elegantním a bezpečném distriktu Sachsenhausen nedaleko od centra města. Škola a její milý personál jsou situovaní ve vysoké budově, kde se nachází i malá kavárna pro studenty.

Fakta o škole: 

 • škola s 30 – ti letou  tradicí, mezinárodní síť jazykových škol
 • studium němčiny už od 16 let
 • malé skupiny studentů ( max. 12 studentů ve třídě)
 • multikulturní prostředí a moderní zázemí školy
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé
 • nejbližší stanice metra Schweizer Platz je cca 5 minut pěšky od školy
 • výborná poloha školy – v okolí mnoho muzeí, kaváren, restaurací a obchodů

  

Školu najdete zde:

Ubytování

Ubytování (Neděle – Sobota)
Sezóna A : 3.11. 2023 – 16.3.2024
Sezóna B :
17.3-15.6., 1.9.-2.11. 2024
Sezóna C : 16.6.- 31.8. 2024

Ceník - Ubytování - Frankfurt

Ceny za týden v EUR + Poplatek za nalezení ubytování: 80 EURSezóna A
Sezóna B
Sezóna C
Standard Apartmán (2 bed)230250300
Standard Apartmán (1 bed)330350400
Comfort Apartmán (2 bed)290310360
Comfort Apartmán (1 bed)390410460
Hostitelská rodina - snídaně (1 bed)320340390
Hostitelská rodina - polopenze (1 bed)380400450

 

Cena

Ceník - Kurz němčiny - Frankfurt

Ceny za týden v EUR + Zápisné: 60 EUR1-8 týdnů9 + týdnů
Standard Course
20 lekcí týdně / max. 12-15 studentů ve třídě
200170
Intensive Course
30 lekcí týdně / max. 12-15 studentů ve třídě
280250
One to One Course
5 dní v týdnu, 2 lekce denně
(pro 4 nebo 6 lekcí denně je potřebné vynásobit danou sumu)
500500
Další možné kurzy: Test DAF Exam Preparation, Intensive Course/University Pathways. *učebnice k zapůjčení (výše poplatku dle délky a úrovně) či k zakoupení ve škole*

Kurzy začínají každé pondělí mimo termínů pro začátečníky.

Nástupní termíny pro začátečníky:
2024
Leden: 8 | Únor: 5 | Březen: 4 | Duben: 1 | Květen: 6 | Červen: 3 | Červenec: 1 + 15 + 29 | Srpen: 12 | Září: 2 | Říjen: 7 | Listopad: 4 | Prosinec: 2 |
2025
Leden: 6 | Únor: 3 | Březen: 3 |

Typ

Všeobecný kurz němčiny – 20 lekcí/týden Intenzivní kurz němčiny – 30 lekcí/týden

 • začátek: každé pondělí, kromě svátků
 • min. délka kurzu-  1 týden
 • 1 lekce němčiny = 45 minut
 • němčina pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224, ráda vám se vším poradí 🙂.

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?