Kurz angličtiny pro teenagery – Valletta (10-17)

🇲🇹Kurz angličtiny pro teenagery 🇲🇹

 • kvalitní škola v moderním zázemím a tradicí už od roku 1983
 • bohatý odpolední program, dozor zástupců školy = maximální bezpečí pro vaše děti
 • škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 15 spolužáků
 • angličtina u moře
 • pro studenty od 10 -17 let
 • pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 606769224

Lokalita

Malta je místem pohody, příjemného subtropického podnebí s křišťálově modrou vodou a prázdninovou atmosférou.  Na Maltě se nachází taktéž mnoho historických památek, a to díky různorodosti kultur a národů, kterými Malta oplývá. Malta je příjemnou volbou, kde se spojí studium angličtiny s dovolenou u moře.

    

Malta je ideální destinací, která spojí vaši středomořskou dovolenou s učením anglického jazyka.

Malta se také stala v posledních desetiletích ideální studijní destinací pro jazykové školy, protože angličtina je na ostrově oficiálním jazykem. Od vstupu Malty do Britského impéria hovoří plynně anglicky téměř každý maltský obyvatel.

Škola

Jazyková škola Cavendish poskytuje již od roku 1983 odbornou přípravu angličtiny studentům všech věkových skupin a národností. Škola se nachází v hlavním městě Valletta, které je plné kultury, restaurací, kaváren a barů. Z Valletty lze jednoduše cestovat na další zajímavá místa na ostrově, autobusová zastávka je od školy vzdálena jen 3-4 minuty chůze. Děti mohou se školou navštívit středověké město Mdina nebo písečné pláže na Maltě.

Cavendish nabízí jazykové kurzy pro dospělé, teenagery a poskytuje i skupinové lekce. Studenti si budou moci procvičit své nově nabyté dovednosti a slovní zásobu v uvolněném a podpůrném prostředí ve třídě. K zajištění zajímavé a interaktivní výuky se používá řada osvědčených učebních materiálů, moderní metodologie a technologie.

Stáhněte si letáček školy s praktickými informacemi a fotogalerií.

Kde školu najdete:

 

Ubytování

Rezidenční ubytování je k dispozici po celé léto a je v dojezdové vzdálenosti (cca 20-25 minut od školy). Jedná se o rezidenci v městečku Marsascala. Pokoje jsou sdílené a je zajištěn transfer z ubytování do školy ve Vallettě.

Další možností je ubytování u hostitelské rodiny, kde budou studenti ubytováni ve dvoulůžkových pokojích (pokud není požadováno jinak). V rodinném domě budou maximálně 4 studenti.

Strava je zahrnuta v ceně kurzu a je poskytována třikrát denně ve školní jídelně nebo v místní restauraci.

Cena

Kurzy jsou pro děti od 10-17 let a trvají 15 dní, během kterých proběhne 54 lekcí, 1 lekce = 40 minut. Cena kurzu se odvíjí od sezóny, ubytování a typu kurzu (standard / premium).

Sezóna od června do září 2023Délka kurzuAktivityHostitelské rodinyRezidenční ubytování
Summer
15 dní12 exkurzí (3x celý den + 9x půl dne), 10x večerní aktivity799 € / týden799 € / týden
Spring
15 dní12 exkurzí (3x celý den + 9x půl dne), 8x večerní aktivity599 € / týden739 € / týden
Autumn
15 dní12 exkurzí (3x celý den + 9x půl dne), 8x večerní aktivity524 € / týden624 € / týden

Cena zahrnuje:

 • plná penze a ubytování v rodině / rezidenci
 • všechny poplatky za vstup a dopravu v ceně
 • služba vyzvednutí minibusu z / do ubytování a školy
 • 54 lekcí po 40 minutách
 • zpáteční letištní transfer
 • 24 hodinová tísňová linka
 • potvrzení o účasti
 • kompletní balíček výletů a aktivit

 

Typy kurzů

Junior Courses

Důraz je zde kladen na výuku zaměřenou na studenty a účastníci se učí prostřednictvím komunikačních aktivit. Jedna lekce trvá 40 minut. Maximální velikost třídy je 15 studentů (ve velmi vzácných případech může být 16).

 

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420606769224