Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny pro teenagery - Valletta (10-17)

🇲🇹Kurz angličtiny pro teenagery 🇲🇹 kvalitní škola v moderním zázemím a tradicí už od roku 1983 bohatý odpolední program, dozor zástupců školy = maximální bezpečí pro vaše děti škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 15 spolužáků angličtina u moře pro studenty od 10 -17 let pro začátečníky i pokročilé Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na…

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny pro teenagery - Valletta (10-17)

🇲🇹Kurz angličtiny pro teenagery 🇲🇹

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420776085144

Lokalita

Malta je místem pohody, příjemného subtropického podnebí s křišťálově modrou vodou a prázdninovou atmosférou.  Na Maltě se nachází taktéž mnoho historických památek, a to díky různorodosti kultur a národů, kterými Malta oplývá. Malta je příjemnou volbou, kde se spojí studium angličtiny s dovolenou u moře.

    

Malta je ideální destinací, která spojí vaši středomořskou dovolenou s učením anglického jazyka.

Malta se také stala v posledních desetiletích ideální studijní destinací pro jazykové školy, protože angličtina je na ostrově oficiálním jazykem. Od vstupu Malty do Britského impéria hovoří plynně anglicky téměř každý maltský obyvatel.

Škola

Jazyková škola Cavendish poskytuje již od roku 1983 odbornou přípravu angličtiny studentům všech věkových skupin a národností. Škola se nachází v hlavním městě Valletta, které je plné kultury, restaurací, kaváren a barů. Z Valletty lze jednoduše cestovat na další zajímavá místa na ostrově, autobusová zastávka je od školy vzdálena jen 3-4 minuty chůze. Děti mohou se školou navštívit středověké město Mdina nebo písečné pláže na Maltě.

Cavendish nabízí jazykové kurzy pro dospělé, teenagery a poskytuje i skupinové lekce. Studenti si budou moci procvičit své nově nabyté dovednosti a slovní zásobu v uvolněném a podpůrném prostředí ve třídě. K zajištění zajímavé a interaktivní výuky se používá řada osvědčených učebních materiálů, moderní metodologie a technologie.

Stáhněte si letáček školy s praktickými informacemi a fotogalerií.

Kde školu najdete:

 

Ubytování

Rezidenční ubytování je k dispozici po celé léto a je v dojezdové vzdálenosti (cca 20-25 minut od školy). Jedná se o rezidenci v městečku Marsascala. Pokoje jsou sdílené (2 – 4 studenti) a je zajištěn transfer z ubytování do školy ve Vallettě. Další možností je ubytování u hostitelské rodiny, kde budou studenti ubytováni ve dvoulůžkových pokojích (pokud není požadováno jinak). V rodinném domě u hostitelské rodiny budou maximálně 4 studenti. Strava je zahrnuta v ceně kurzu a je poskytována třikrát denně ve školní jídelně nebo v místní restauraci.

Cena

Kurzy jsou pro děti od 10-17 let a trvají 15 dní, během kterých proběhne 54 lekcí, 1 lekce = 40 minut. Cena kurzu se odvíjí od sezóny, ubytování a typu kurzu (standard / premium).

Letní sezóna od června do září 2024Délka kurzuAktivityHostitelské rodinyRezidenční ubytování
Summer / Léto
15 dní9 exkurzí (3x celý den + 6x půl dne), večerní aktivity799 € / týden899 € / týden
Spring / Jaro
15 dní9 exkurzí (3x celý den + 6x půl dne), večerní aktivity615 € / týden708 € / týden
Autumn / Podzim
15 dní9 exkurzí (3x celý den + 6x půl dne), večerní aktivity578 € / týden671 € / týden

Cena zahrnuje:

  • plná penze a ubytování v rodině / rezidenci
  • všechny poplatky za vstup a dopravu v ceně
  • služba vyzvednutí minibusu z / do ubytování a školy
  • 54 lekcí po 40 minutách
  • zpáteční letištní transfer
  • 24 hodinová tísňová linka
  • potvrzení o účasti
  • kompletní balíček výletů a aktivit

 

Typ

Junior Courses

Důraz je zde kladen na výuku zaměřenou na studenty a účastníci se učí prostřednictvím komunikačních aktivit. Jedna lekce trvá 40 minut. Maximální velikost třídy je 15 studentů (ve velmi vzácných případech může být 16).   Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420776085144      

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?