Kurz angličtiny – Swieqi

🇲🇹 Kurz angličtiny na Maltě 🇲🇹

 • kompletni servisjazyková škola s tradicí od roku 1999
 • více než 40 000 spokojených studentů
 • angličtina u moře – v pěší vzdálenosti od písečné pláže George’s Bay, Paceville a St. Julian’s
 • General English, Individual English, Semi-Individual English, Exam Preparation – IELTS, FCE, CAE, CPE

 

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Angličtina u moře

Lokalita

Malta je místem pohody, příjemného subtropického podnebí s křišťálově modrou vodou a prázdninovou atmosférou.  Na Maltě se nachází taktéž mnoho historických památek, a to díky různorodosti kultur a národů, kterými Malta oplývá. Malta je příjemnou volbou, kde se spojí studium angličtiny s dovolenou u moře.

    

Škola

Jazyková škola Clubclass je akreditovaná Ministerstvem školství a je oficiálně uznávaná maltskými úřady. Clubclass je akreditovaným členem svazu FELTOM, ALTO a WYSE. Tato akreditace zaručuje, že všichni učitelé jsou vysoce kvalifikovaní a pravidelně prověřovaní a studenti jsou umisťováni pouze v ubytování, které je předem prověřeno.

Škola se nachází v Swieqi (vyslovuje se „Swe-eee“), což je klidná rezidenční oblast a jen 4 minuty chůze od živé přímořské oblasti St. Julians. Škola organizuje každý den různé výlety jako např. Valletta, Gozo, Mdina nebo večerní vyjížďky k ostrovu Comino a v nabídce jsou také kurzy potápění či trekking.

Škola sídlí v hotelovém areálu, kde se nachází vnitřní a vnější bazén, fitness, sauna a vířivá lázeň a studenti je mohu zdarma využívat. Pro klienty, kteří mají vlastní notebook je WiFi připojení zdarma, pro ostatní je zde k dispozici internetová kavárna.

Stáhněte si letáček školy s praktickými informacemi a fotogalerií.

Kde školu najdete:

Ubytování

K dispozici je řada ubytovacích zařízení, která byla zkontrolována a licencována Maltským úřadem pro cestovní ruch, aby bylo zajištěno, že bude zajištěn každý rozpočet a požadavek.

Rezidenční apartmány

Jedná se o kombinaci jednotlivých bytů umístěných hned vedle školy. Ložnice v těchto apartmánech mohou pojmout 2 nebo 3 osoby. Tyto apartmány jsou ideální pro jednotlivce, kteří by rádi sdíleli ubytování s maximálně 10 hosty. Wi-Fi připojení je zde zdarma k dispozici
K dispozici jsou 4 apartmány:

 • 3 apartmány se 3 ložnicemi, 3 koupelnami a kuchyní
 • 1 apartmán se 4 ložnicemi, 3 koupelnami a kuchyní

Students House

Studentské domy jsou dva domy umístěné přes silnici od školy. Ubytování se skládá z 10 ložnic, 5 společných koupelen a 1 společné kuchyně. Na každém patře jsou 3 společné koupelny. V ložnicích každého studentského domu se mohou ubytovat 2 nebo 3 osoby. Toto levné ubytování je ideální pro hosty, kteří by chtěli naplno prožít studentský život. Každý studentský dům pojme maximálně 35 hostů v 10 ložnicích.

 

Další možnosti ubytování

St Andre Suite – 3 minuty pěšky od školy
Amber court – 1 minutu pěšky od školy
Hostel – naproti škole přes silnici, každý pokoj má vlastní WC a koupelnu

Prohlédněte si ubytování na videu:

U všech pobytů je možné zajistit stravu za příplatek (snídaně – 46,50 EUR/7 dní, oběd. balíček – 38 EUR/7 dní, večeře – 105 EUR/7 dní)

Cena

Balíček ubytování + kurz General English (20 lekcí týdně)- ceny jsou uvedeny v EUR1 týden/osoba2 týdny/osoba3 týdny/osoba4 týdny/osoba
Rezidenční apartmán (1-lůžkový pokoj bez stravy)41874410701396
Rezidenční apartmán (2-lůžkový pokoj bez stravy)3786649501236
Studentský dům (2-lůžkový pokoj bez stravy)3686449201196
Příplatek v letní sezóně
(19. 6. - 20. 8.2022)
60606060

Zápisné do kurzu je 40 EUR.

Příplatek za General English intensive je 42 EUR/ týdně.

Další kurzy v nabídce: Individual English, Semi-Individual English, Exam Preparation – IELTS, FCE, CAE, CPE

Možné pobyty i na delší období. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy.

Celková cena následně zahrnuje:

 • zápisné
 • úvodní test
 • studijní materiály, zapůjčení učebnic
 • kurz podle výběru
 • ubytování podle výběru
 • transfér z/na letiště
 • certifikát o absolvování kurzu
 • možnost využívat bazén a fitness školy
 • informační balíček

Typy kurzů

General/Intensive English

Kurz všeobecné angličtiny přináší kombinaci lekcí zaměřených na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Určeno pro studenty téměř všech úrovní, kteří chtějí dobrý základ angličtiny v široké škále jazykových oblastí. Jedna hodina trvá 45 min.

Individuální hodiny

Jedná se o intenzivní kurz, který je 100 % zaměřen na individuální požadavky anglického jazyka a je navržen tak, aby vyhovoval specifickým potřebám. Kurz  je nastaven: 1 student a 1 učitel nebo 2 studenti a 1 učitel. Jedna hodina trvá 45 min.

Business English

Kurz obchodní angličtiny je určen ke zlepšení každodenní mluvené a psané angličtiny a zejména k podpoře plynulosti obchodní komunikace. Tento kurz zahrnuje obchodní dopisy – dotazy, objednávky, stížnosti atd. Diskutují se situace od generálního managementu až po zábavu obchodních kolegů.

Specializované kurzy

Na přípravu zkoušek IELTS, Cambridge English se zaměřují na podrobné části testu a tím maximalizují šance na úspěšné složení zkoušky.

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224