Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny pro teenagery – Dublin (14 – 17 let)

🇬🇧 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇬🇧 škola s dlouhodobou tradicí – už od roku 1979 zázemí kvalitní školy v Irsku a zkušení lektoři jazykový kurz pro studenty od 14- 17 let bohatý volnočasový program angličtina v Dublinu Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na praxe@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224 Jazykový pobyt v Dublinu

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny pro teenagery – Dublin (14 – 17 let)

🇬🇧 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇬🇧

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na praxe@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Jazykový pobyt v Dublinu

Lokalita

Dublin je hlavní a největší město Irska. Leží na pobřeží Irského moře a jeho centrem protéká řeka Liffey. Její jméno je odvozené z Dubh Linn, což znamená Černé jezero. Podnebí je přímořské s poměrně teplou zimou a chladným létem. Průměrná roční teplota je 10 °C. V lednu je to 5 °C, v červenci 15 °C. Dublin má bohatou kulturu, od klasické irské až po tu současnou. Hlavními kulturními událostmi je Dublinský divadelní festival na přelomu září a října a Dublinský filmový festival v březnu. Nejvíce památek se nachází na břehu řeky Liffey. Je to např. prestižní univerzita Trinity College, kde studovali významné osobnosti jako Oscar Wilde, Samuel Beckett, a mnozí další. Blízko univerzity je ulice zvaná Temple Bar. Najdete tu galerii, která prezentuje práce irských umělců. Určitě nevynechejte posezení v některém tradičním Irském pubu.

    

 

Škola

Škola CES má výbornou polohu, přímo v srdci historického centra Dublinu, na té stejné ulici jako hlavní Dublinské atrakce – Trinity College, Dublin Castle, Temple Bar. Škola má otevřených 24 tříd během zimní sezóny, v létě je k dispozici až 40 učeben. Škola i třídy jsou moderně zařízené, najdete tam i  2 „multi-mediální“ centra. Pro odpočinek využívají studenti velkou odpočinkovou místnost, kde mohou hrát různé společenské hry nebo jen tak trénovat angličtinu a seznamovat se s dalšími studenty.

Škola má ještě druhý kampus, kousek od hlavní budovy. Blízko tohoto kampusu je Grafton street, plné různých obchodních center, obchůdků pro nákupní maniaky.

Škola je také akreditovaná jako místo, kde je možné absolvovat testy pro získání certifikátu First Certificate, CAE certificate, IELTS certificate, atd.

Kurz pro juniory je otevřen od 26. 6. 2023 – 18. 8. 2023.

 

Školu najdete zde:

Ubytování

Ubytování je možné v hostitelských rodinách ve sdílených pokojích s plnou penzí. Skvělá možnost, jak si zdokonalit angličtinu i mimo výuku a poznat pravý, irský život. Většina rodin bydlí cca 30-40 minut cesty od školy.

 

Cena

Kurzy probíhají v období od 20.6 – 19.8.2022

Začátek kurzů je každé pondělí.

Ubytování je od neděle do soboty.

 
Ceny v EUR + Zápisné: 85 EUR

Cena je za kurz+ ubytování s plnou penzí

2 týdny 3 týdny 4 týdny týden navíc
Standard Course
15 hodin týdně /
1 700 2 550 3 400 850
Intensive Course
20,5 hodin týdně /
1 930 2 895 3 860 965
 

 

Cena zahrnuje:

 • jazykový kurz v daném rozsahu
 • ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí
 • vstupní test na začátku kurzu
 • uvítací balíček
 • certifikát o absolvování kurzu
 • zapůjčení výukových materiálů
 • odpolední a večerní program + celodenní výlet
 • 24 hod. help linka

 

Typ

Všeobecný kurzkompletni servis

Všeobecný kurz angličtiny denně pondělí až pátek dopoledne takže studenti mají odpoledne dostatek času na poznávání Dulinu. Kurz se orientuje na rozvoj gramatické i lexikální znalosti jazyka a zahrnuje i sekce o britské kultuře

 • začátek: každé pondělí mimo svátky –
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 15 hodin týdně
 • úroveň: základní až pokročilá

Rozvrh: Po – Pá 9:30-12:45

Intenzivní kurz

Velmi intenzivní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta

 • začátek: každé pondělí mimo svátky
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 20,5 lekcí týdně
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Rozvrh:  Po – Pá 9:30-12:45 + Út – Čt 13:45 – 15:45

 

 

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

 

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

20 září, 2023 | Jazykové kurzy v zahraničí

Jak se měla Monika na jazykovém kurzu v Anglii? Přečti si její příběh…

Ahoj Moni, můžeš se nám ve stručnosti představit?Ahoj, jmenuji se Monika je mi 18 a před asi měsícem jsem se vrátila z Anglie, kde jsem bylana jazykovém kurzu ve městě Bournemouth. Proč jsi se rozhodla vycestovat na jazykový kurz do zahraničí? V čem vidíš výhody oproti kurzům vČeské republice?Vždy jsem vlastně chtěla vycestovat a podívat se za hranice….

12 září, 2023 | Práce v Řecku

Práce v Řecku? Přečti si zkušenosti Kryštofa

 Ahoj, jmenuji se Kryštof, je mi 19 let a rozhodl jsem se své prázdniny strávit v zahraničí. Po dostudování střední školy mně totiž čekaly ty nejdelší prázdniny, stejně tak jako jednou čekaly nebo budou čekat tebe. To byl jeden z důvodů, proč jsem se pro tento krok rozhodl – až příliš moc volného času. Těmi hlavními důvody ovšem…

18 září, 2023 | Work and Travel USA

Work and Travel USA – přihlas se už nyní na léto 2024!

COOLAGENT Ti nabízí skvělou příležitost, jak poznat a procestovat USA, najít nové přátele a získat pracovní zkušenosti – jeď na WORK and TRAVEL! Již nyní přijímáme přihlášky na léto 2024 – zajisti si už teď své místo a ještě ušetříš na poplatku Kapacita je však omezená, tak si pospěš! Co od programu Work and Travel očekávat? To zní…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?