Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny - Los Angeles

🇺🇸Kurz angličtiny – Los Angeles🇺🇸 Město, kde se plní sny. Město, které nikdy nespí. Město, kde se nikdy nenudíte. Los Angeles. Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny - Los Angeles

🇺🇸Kurz angličtiny – Los Angeles🇺🇸

Město, kde se plní sny. Město, které nikdy nespí. Město, kde se nikdy nenudíte. Los Angeles.

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

Lokalita

Los Angeles je druhým největším městem v USA a je mezinárodním centrem obchodu, zábavy, filmového a hudebního průmyslu. Los Angeles nabízí obrovské množství turistických a sportovních aktivit a atrakcí. V Los Angeles můžete surfovat, nakupovat, bavit se… v podstatě můžete podniknout cokoliv si přejete.  Los Angeles je sídlem známého Holywoodu, Beverly Hills a Santa Monicy. Los Angeles je město, které nabízí neomezené možnosti, z toho důvodu se tam nikdy nenudíte. Los Angeles je město, které nikdy nespí.

   

Škola

Jazyková škola Kaplan se nachází v půvabné lokalitě Westwood, která je v sousedství se známým Hollywoodem, Santa Monicou a Beverly Hills. Ve škole se nachází 23 plně vybavených tříd, v kterých se studenti učí. V třídách je vždy pouze 11-14 studentů, takže skupinky studentů jsou menší a učitel se jim může naplno věnovat. Kromě těchto prostorů je možné využívat také společenskou místnost, knihovnu, případně terasu, kavárnu a zahradu, kde se můžete setkávat se svými spolužáky a navazovat nové kontakty.

    

Kde školu najdete:

 

Ubytování

Ubytování je možné v hostitelské rodině s polopenzí, případně v příjemných apartmánech přímo ve čtvrti Westwood nebo v Hollywoodu.

Ceny v USD za týden
+ poplatek za ubytování 100 USD
2024
Hostitelská rodina / 2-lůžko / polopenze340
Hostitelská rodina / 1-lůžko / snídaně340
Hostitelská rodina / 1-lůžko / polopenze420
Rezidence / 1-lůžko / bez stravy715
Rezidence / 2-lůžko / bez stravy465

Všichni studenti musí splňovat podmínku 18 let. Pro ubytování pro nezletilé kontaktujte naši koordinátorku.

Cena

 

Ceny v USD za týden
+ zápisné 200 USD
1-4 týdny5-11 týdnů12-19 týdnů20 a víc týdnů
General English425405385-
Semi-Intensive English480455430385
Intensive English530505480450
Business English530505--
Další možné kurzy: TOEFL, GMAT, Akademický semestr, Intenzivní akademický semestr/rok
Pro konkrétní kalkulaci ceny kontaktujte naše koordinátory. Možné jsou i pobyty na delší období. Pro konkrétní kalkulace kontaktujte naše koordinátory. Výsledná cena sa vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy. Orientační kurz 1 USD = 1,13 EUR
.   

Typ

Kurz všeobecné angličtiny

Kurz všeobecné angličtiny přináší kombinaci lekcí zaměřených na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost.

 • začátek: každé pondělí kromě státních svátků
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 20 lekcí týdně, 1 lekce trvá 45 minut
 • úroveň: základní až pokročilá

Kurz intenzivní angličtiny

Kurz intenzivní angličtiny rozšiřuje základní vědomosti díky specifickým lekcím, které jsou zaměřené na slovní zásobu, business english a místní kulturu. Kromě lekcí Vám škola poskytne i přístupy do vzdělávacího systému a materiály na samostudium během kurzu.

 • začátek: každé pondělí kromě státních svátků
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 28 lekcí týdně, 1 lekce trvá 45 minut
 • úroveň: základní až pokročilá

Příprava na TOEFL® zkoušku

Intenzivní kurz je zaměřený na přípravu na zkoušky TOEFL®. Kurz se skládá z 20 lekcí, které jsou zaměřené na všechny části zkoušky. Mimo to se kurz zaměřuje na specifika v rámci testu a samotnou simulaci testu každé 2 týdny. Kromě lekcí Vám škola poskytne přístupy do vzdělávacího systému a materiály na samostudium během kurzu.

 • začátek: každé pondělí kromě státních svátků
 • délka kurzu: minimálně 4 týdny
 • počet lekcí: 20 lekcí týdně, 1 lekce trvá 45 minut, kromě toho také strukturované samostudium a simulace TOEFL® zkoušky každé 2 týdny
 • úroveň: pokročilá

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?