Kurz angličtiny – Oxford

🇬🇧 Kurz angličtiny – Oxford 🇬🇧

Škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 8 spolužáků. Užijte si poklid anglického venkova pár kilometrů od Oxfordu.

CES Oxford students activities CES Oxford Students Kitchen Playing cards Oxford (Large) CES

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420 606 769 224 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.

Lokalita

Oxford je britské univerzitní město nacházející se ve střední Anglii. V Oxfordu najdete 31 kolejí, knihovny, hvězdárnu, botanickou zahradu. Ve městě sídlící známá Oxfordská univerzita, založená v 11. století, je nejstarší v anglicky mluvících krajinách a zároveň je třetí nejstarší v Evropě. Oxford přitahuje turisty svoji starobylostí i moderními prvky. Určitě si nenechte ujít přehlídku různých historických budov, univerzit nebo muzeí. Jelikož je Oxford prakticky městem studentů, i noční život je tu rušný. Také můžete využít dobré podmínky na nákupy, protože ve městě se nachází obrovské množství obchodních domů.

Škola

Škola se nachází v pěkné a klidné vesničce Wheatley, která je vzdálená od centra Oxfordu pouze 9 kilometrů, cca 25 minut autobusem. Mix tradičního britského venkova a množství univerzitních studentů nabízí výbornou kombinaci příjemného studia a nočního života. Škola je středně velká, po dobu letní sezóny je otevřených až 15 tříd, v zimní sezóně se výuka koná v 10 třídách. Průměrný počet studentů ve třídě je 8.

Škola i třídy jsou moderně zařízené, najdete tu i „multi-media“ centrum – s 10 počítači a 15 tablety. Studenti se mohou zdarma připojit na wi-fi v celé škole, v rámci knihovny mají k dispozici časopisy, noviny, DVD a pod. Na odpočinek využívají studenti velkou odpočinkovou místnost, kde mohou hrát různé společenské hry nebo jen tak trénovat angličtinu. Obědy se podávají v školní jídelně. Škola je otevřená do večerních hodin, takže studenti se mohou ve škole učit, využívat internet, nebo jen tak relaxovat v příjemném prostředí se spolužáky.

*** COOL TIP: Všichni studenti získávají po registraci na kurz i přístup do online systému školy, kde si mohou zkoušet různé testy, cvičení, číst si články apod. Tento přístup mají ještě i min. 3 měsíce po skončení kurzu.

Oxford_class Oxford_school

Ubytování

Škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, kde můžete zažít pravou britskou atmosféru, jejich zvyky, tradice a hlavně neustále si trénovat Vaši angličtinu. Škola má rodiny v 2 lokalitách blízko školy. Nabízené rodiny bývají v pěší dostupnosti od školy v rámci Wheatley nebo v pěkném městečku Thame, cca 15 minut od školy. Rodiny poskytují polopenzi – snídani a večeři po dobu celého týdne.

Alternatívou je ubytování v rezidencii školy, případně ubytování v hotelu pro náročnější klienty. 🙂

Ceník - Ubytování - Oxford

Ceny v GBP za týden a osobu + Poplatek za nalezení ubytování: 70 GBP2022
Hostitelská rodina - polopenze (2 bed)190
Hostitelská rodina - polopenze (1 bed)210
Hostitelská rodina PREMIUM - polopenze (2 bed)
v docházkové vzdálenosti od školy
230
Hostiteská rodina PREMIUM - polopenze (1 bed)
v docházkové vzdálenosti od školy
265
Příplatek - letní sezóna (červenec, srpen)30

Cena

Ceník - Kurz angličtiny - Oxford

Ceny v GBP + Zápisné: 70 GBP1-4 týdny5-11 týdnů12-23 týdnů24-35 týdnů
Standard Course
20 lekcí týdně / max. 12 studentů ve třídě
194/týden185/týden176/týden151/týden
Intensive Course
30 lekcí týdně / max. 12 studentů ve třídě
273/týden260/týden255/týden216/týden
Combination Course
20 + 5 lekcí týdně / max. 12 studentů ve třídě + one-to-one
492/týden481/týden470/ každý
týden navíc
Standard Course + Business Course
30 lekcí týdně / max. 12 studentů ve třídě
JEN V ČERVENCI A SRPNU
341/týden325/týden--

Další možné kurzy: Long Term/Multi Destination Course Ireland and UK, University Pathway Programme, IELTS, Cambridge, English and Culture 50+ programme, One-to-One Lessons.

Možné pobyty i na delší období. Pro konkrétní kalkulace kontaktujte naše koordinátorky. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy. Orientační kurz 1 GBP = 29 Kč.

Cena zahrnuje: 

 • zápisné
 • kurz podle výběru
 • ubytování podle výběru
 • stravu podle výběru
 • certifikát o absolvovaní kurzu
 • informační balíček

Studijní materiály jsou možné k zakoupení přímo na místě.

Typy kurzů

Všeobecný kurzkompletni servis

Všeobecný kurz angličtiny denně pondělí až pátek dopoledne, takže studenti mají odpoledne dostatek času na poznávání Oxfordu. Kurz se orientuje na rozvoj gramatické i mluvené znalosti jazyka a zahrnuje sekci o britské kultuře

 • začátek: každé pondělí kromě svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • počet lekcí: 20 lekcí týdně
 • úroveň: základní až pokročilá

Intenzivní kurz

Velmi intenzívní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta, zahrnuje i sekci Business English, Anglická literatura a Britská kultura. Denně od pondělí do pátku od 9:30 do 13:00 + od 14:00 do 16:30 v úterý a čtvrtek.

 • začátek: každé pondělí kromě svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týdem
 • počet lekcí: 30 lekcí týdně
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Kombinovaný kurz – Combination course

Kombinace všeobecného kurzu v skupině spolu s individuálními lekcemi one-to-one.  Zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta, plus individuální potřeby na samostatných lekcích.

 • začátek: každé pondělí krom svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • počet lekcí: 25 lekcí týdně= 20 lekcí Standard course + 5 lekcí one-to-one, 1 lekce 45 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Standard course + Business English course

Kombinace všeobecného kurzu spolu s Business English ve skupině. Intenzivní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta. Denně od pondělí do pátku od 9:30 do 13:00 General English + od 14:00 do 16:00  Business English v úterý a čtvrtek.

 • začátek: v průběhu měsíce červenec a srpen
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 30 lekcí týdně, 1 lekce 45 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420 606 769 224 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.