Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny - Oxford

🇬🇧 Kurz angličtiny – Oxford 🇬🇧 Škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 8 spolužáků. Užijte si poklid anglického venkova pár kilometrů od Oxfordu. Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle +420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny - Oxford

🇬🇧 Kurz angličtiny – Oxford 🇬🇧

Škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 8 spolužáků. Užijte si poklid anglického venkova pár kilometrů od Oxfordu.

CES Oxford students activities CES Oxford Students Kitchen Playing cards Oxford (Large) CES

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle +420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.

Lokalita

Oxford je britské univerzitní město nacházející se ve střední Anglii. V Oxfordu najdete 31 kolejí, knihovny, hvězdárnu, botanickou zahradu. Ve městě sídlící známá Oxfordská univerzita, založená v 11. století, je nejstarší v anglicky mluvících krajinách a zároveň je třetí nejstarší v Evropě. Oxford přitahuje turisty svoji starobylostí i moderními prvky. Určitě si nenechte ujít přehlídku různých historických budov, univerzit nebo muzeí. Jelikož je Oxford prakticky městem studentů, i noční život je tu rušný. Také můžete využít dobré podmínky na nákupy, protože ve městě se nachází obrovské množství obchodních domů.

Škola

Škola se nachází v pěkné a klidné vesničce Wheatley, která je vzdálená od centra Oxfordu pouze 9 kilometrů, cca 25 minut autobusem. Mix tradičního britského venkova a množství univerzitních studentů nabízí výbornou kombinaci příjemného studia a nočního života. Škola je středně velká, po dobu letní sezóny je otevřených až 15 tříd, v zimní sezóně se výuka koná v 10 třídách. Průměrný počet studentů ve třídě je 8.

Škola i třídy jsou moderně zařízené, najdete tu i „multi-media“ centrum – s 10 počítači a 15 tablety. Studenti se mohou zdarma připojit na wi-fi v celé škole, v rámci knihovny mají k dispozici časopisy, noviny, DVD a pod. Na odpočinek využívají studenti velkou odpočinkovou místnost, kde mohou hrát různé společenské hry nebo jen tak trénovat angličtinu. Obědy se podávají v školní jídelně. Škola je otevřená do večerních hodin, takže studenti se mohou ve škole učit, využívat internet, nebo jen tak relaxovat v příjemném prostředí se spolužáky.

*** COOL TIP: Všichni studenti získávají po registraci na kurz i přístup do online systému školy, kde si mohou zkoušet různé testy, cvičení, číst si články apod. Tento přístup mají ještě i min. 3 měsíce po skončení kurzu.

Oxford_class Oxford_school

Ubytování

Škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, kde můžete zažít pravou britskou atmosféru, jejich zvyky, tradice a hlavně neustále si trénovat Vaši angličtinu. Škola má rodiny v 2 lokalitách blízko školy. Nabízené rodiny bývají v pěší dostupnosti od školy v rámci Wheatley nebo v pěkném městečku Thame, cca 15 minut od školy. Rodiny poskytují polopenzi – snídani a večeři po dobu celého týdne.

Alternatívou je ubytování v rezidencii školy, případně ubytování v hotelu pro náročnější klienty. 🙂

Ceník - Ubytování - Oxford

Ceny v GBP za týden a osobu + Poplatek za nalezení ubytování: 75 GBP2024
Hostitelská rodina - polopenze (2 bed)220
Hostitelská rodina - polopenze (1 bed)265
Hostitelská rodina PREMIUM - polopenze (2 bed)
v docházkové vzdálenosti od školy
260
Hostiteská rodina PREMIUM - polopenze (1 bed)
v docházkové vzdálenosti od školy
320
Příplatek - letní sezóna (červenec, srpen)35

Cena

Ceník - Kurz angličtiny - Oxford

Ceny v GBP + Zápisné: 75 GBP1-4 týdny5-11 týdnů12-23 týdnů24-35 týdnů
Standard Course
20 lekcí týdně / max. 12 studentů ve třídě
208/týden200/týden192/týden164,50/týden
Intensive Course
30 lekcí týdně / max. 12 studentů ve třídě
296/týden280/týden276/týden234,50/týden
Combination Course
20 lekcí týdně / max. 12 studentů ve třídě / 5 lekcí One to One
530/týden520/týden510/týden510/týden
Standard Course + Business English
30 lekcí týdně / Dostupné pouze v červenci a srpnu
370/týden350/týden345/týden335/týden
Další možné kurzy: Long Term/Multi Destination Course Ireland and UK, University Pathway Programme, IELTS, Cambridge, English and Culture 50+ programme, One-to-One Lessons.

. Možné pobyty i na delší období. Pro konkrétní kalkulace kontaktujte naše koordinátorky. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy. Orientační kurz 1 GBP = 29 Kč.

Cena zahrnuje: 
zápisné
kurz podle výběru
ubytování podle výběru
stravu podle výběru
certifikát o absolvovaní kurzu
informační balíček

Studijní materiály jsou možné k zakoupení přímo na místě.

Typ

Všeobecný kurzkompletni servis

Všeobecný kurz angličtiny denně pondělí až pátek dopoledne, takže studenti mají odpoledne dostatek času na poznávání Oxfordu. Kurz se orientuje na rozvoj gramatické i mluvené znalosti jazyka a zahrnuje sekci o britské kultuře

 • začátek: každé pondělí kromě svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • počet lekcí: 20 lekcí týdně
 • úroveň: základní až pokročilá

Intenzivní kurz

Velmi intenzívní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta, zahrnuje i sekci Business English, Anglická literatura a Britská kultura. Denně od pondělí do pátku od 9:30 do 13:00 + od 14:00 do 16:30 v úterý a čtvrtek.

 • začátek: každé pondělí kromě svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týdem
 • počet lekcí: 30 lekcí týdně
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Kombinovaný kurz – Combination course

Kombinace všeobecného kurzu v skupině spolu s individuálními lekcemi one-to-one.  Zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta, plus individuální potřeby na samostatných lekcích.

 • začátek: každé pondělí krom svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • počet lekcí: 25 lekcí týdně= 20 lekcí Standard course + 5 lekcí one-to-one, 1 lekce 45 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Standard course + Business English course

Kombinace všeobecného kurzu spolu s Business English ve skupině. Intenzivní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta. Denně od pondělí do pátku od 9:30 do 13:00 General English + od 14:00 do 16:00  Business English v úterý a čtvrtek.

 • začátek: v průběhu měsíce červenec a srpen
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 30 lekcí týdně, 1 lekce 45 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle +420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?