Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Práce v Irsku – zážitky Katky a Adély

Opět u máme novou referenci od našich spokojených kliente Katky a Adély, tentokrát ze západního pobřeží Irska 🙂

Dobrý den, do Irska jsme se vydaly kvůli vyšší minimální mzdě a krásné přírodě. Vyřízení pobytu bylo rychlé a bezproblémové, vše bylo vyřízeno cca během dvou týdnů. Agentura nám zařídila 3 pohovory takže jsme si potom mohly vybrat hotel, který se nám nejvíce líbil a ničeho nelitujeme.

„Nejlepší na práci v Irsku je kolektiv lidí se kterými jsme se potkaly. Všichni jsou moc milí, laskaví a nápomocní a to i mimo práci.„

Naše pracovní dny jsou různorodé, záleží na vytíženosti hotelu. Práce v restauraci je naší hlavní náplní, ale máme i dny na baru nebo v myčce. Všechno záleží na domluvě s vedením. Zákazníci jsou u nás moc příjemní, není neobvyklé, že si s vámi chtějí i několik desítek minut povídat. Na Irsku nás příjemně překvapilo jak jsou všichni v práci prostě strašně milí a nekonfliktní.

„Další věc co se nám na Irsku moc líbí je příroda a čistota ovzduší.“

Když máme volnou chvíli, snažíme se z Irska vidět co nejvíc. Samy jsme už vyšly na pár kopců a viděly nejeden dolmen. Kamarád z práce nás dokonce vzal na výlet po Causeway coastal route až k Giant’s causeway, což byl nezapomenutelný zážitek.

„Agenturu COOLAGENT bychom určitě doporučily všem, kteří přemýšlí o práci v zahraničí. Ve všem nám pomohli a celková spolupráci byla rychlá a příjemná.“

S přáním krásného dne, Kateřina a Adéla

Chceš také pracovat v Irsku jako Katka a Adéla?

Tak neváhej a kontaktuj nás ještě dnes!

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nebo si můžete vybrat jinou kategorii

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?