Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair

Prohlédněte si ceník Au Pair pobytů a nezávazně se zaregistrujte !

Au Pair en France? OUI!:-)

Další výborný program v zemi, kterou není třeba představovat.

Znalost francouzštiny je dnes, i když vládne angličtina, obrovskou výhodou. A to nemusíš být ani top-modelka. Navíc, kromě francouzštiny je Au Pair Francie také skvělou příležitostí poznat a vychutnat si například:

Také je to skvělá příležitost, jak strávit například léto. Šance na umístění jsou velmi dobré! Bližší detaily o letních programech Au Pair.

Jako Au Pair ve Francii získáš – skvělou francouzštinu, možnost cestovat, samostatnost, cenné zkušenosti a vše si vyřídíš rychlejednoduše z pohodlí domova 🙂

Podmínky Au Pair pobytu ve Francii:

parizTRAVELx

Výhody Au Pair pobytu ve Francii:

Program Au Pair Francie zahrnuje:

Práce Au Pair zahrnuje péči o děti a výpomoc v domácnosti jako umývaní nádobí, praní, žehlení, utírání prachu, vysávání apod. Konkrétní povinnosti záleží vždy na potřebách rodiny. Au Pair ve Francii pracuje 30 hodin týdně a min. 1 den v týdnu by měla mít volný. Rodina Tě může požádat 2-3x týdně o babysitting. Výhodou je, že při pobytu na 1 rok má Au Pair 2 týdny placené dovolené 🙂

francie5

Studium francouzštiny
Ve Francii je studium francouzštiny povinné. Au Pair si většinou školné platí sama. Kurz je možné zakončit některou z mezinárodně uznávaných zkoušek.

Lokality
Ve Francii máme k dispozici prověřenou síť spolupracujících agentur, které jsou Ti k dispozici po celou dobu pobytu. V případě, že si s rodinou nesedneš, je výměna rodiny vždy jednoduchá a zdarma. Rodiny máme v různých lokalitách, nejčastěji jsou to – Bordeaux, Lion, Nanntes, Paříž atd.

Cesta
Jakmile budeš umístěná, pošleme Ti zvací dopis od rodiny, smlouvu, odjezdové materiály a nabídku jízdenky nebo letenky. Vše si samozřejmě můžeš zakoupit přímo u nás.
Možnost cestovat s kamarádkou – samozřejmě!! I do Francie je možné přihlásit se s kamarádkou 🙂

Více informací o kompletaci Au Pair přihlášky: 

Materiály ke stažení – Žádost v češtiněŽádost ve francouzštiněFormulář reference na hlídání dětíFormulář charakterová referenceDopis rodině – vzorZdravotní dotazníkDopis – postup

Přihláška na Au Pair pobyt obsahuje:dopis rodině – tzv. Dear Family Letter, motivační dopis o Tobě, Tvých zájmech, zkušenostech, důvodech, kvůli kterým chceš pracovat jako Au Pair apo

Všechny podklady zašli do nejbližší pobočky COOLAGENT. Po jejich zpracování a zaslání do partnerské agentury se začne ihned hledat rodina pro Tvůj pobyt. Jakmile se objeví první nabídka, budeme Tě neprodleně kontaktovat.

Pro detailnější informace kontaktuj naše koordinátorky:

na emailu aupair@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Pokud Ti je všechno jasné a splňuješ podmínky, můžeš se rovnou do programu přihlásit, stačí vyplnit a odeslat Předběžnou přihlášku (klikni na REGISTRACE – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?