Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Speciální program USA – Miami

Vítejte na Miami!

Pro ty studenty, kteří jsou náročnější na lokalitu a výběr svého pobytu v USA, máme v nabídce jedinečný program Střední škola na Miami, Florida!

KATALOG STŘEDNÍ ŠKOLA V ZAHRANIČÍ NA STAŽENÍ   

HS120HS116

V Miami a okolí se nachází až 392 škol s více než 345 000 studenty. Tato lokalita na floridském polostrově je velmi pestrá, studenti zde hovoří přibližně 56-ti jazyky a reprezentují více než 160 zemí z celého světa.

Miami má díky své poloze pro Středoevropana lákavé klimatické podmínky – i v zimě stoupají teploty k příjemným 25 stupňům a téměř stále je slunečno – i díky tomu má Florida označení Sunshine State. V ulicích, parcích a v záhradách je spoustu zeleně a květů, v kontrastu s tím je Atlantik nádherně modrý a koupat sa zde dá v průběhu celého roku. V Miami žije početná kubánska menšina a tak poznáte nejen americkou, ale i karibskou kulturu a lifestyle.

V dosahu Miami je další známé město Orlando s úžasnými zábavními parky včetně věsničky a hradu z filmů o Harry Potterovi s bláznivou 4D jízdou nebo NASA centrum a Cap Canaveral, odkud startují raketoplány. Necelé 2 hodiny jízdy od Miami je řetězec nádherných korálových ostrovů propojených mosty se známým Key West a nejjižnějším bodem USA.

 

lifegard post in miami HS123

Informace o programu:

Studenti mají možnost vybrat si ze seznamu škol na Miami a v okolí 4 preferované školy, na kterých by chtěli studovat. Hostitelská rodina bývá v blízkém okolí vybraných škol a je bilinguálně mluvící (anglicky i španělsky), což dává studentům obrovskou možnost zdokonalit se po dobu pobytu v obou těchto jazycích. Navíc, studenti jsou vždy umísťováni do hostitelské rodiny i s dalším zahraničním studentem, který je samozřejmě jiné národnosti. A to je COOL! 😉

COOL tipy a zajímavosti:

Typy programu:

Podmínky:

HS124 HS125

Další podmínky:

 

Poplatky:

HolkaSKnihouPříplatky:

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Emília Michálková, brno@coolagent.cz

Nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE NA PROGRAM STŘEDNÍ ŠKOLA MIAMI

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?