Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Verča S., program COOL Hospitality UK, lét 2016

Dobrý den Jarko :),
já zase zdravím ze skotského Tarbetu, ano dorazila jsem bez jediného problému a téměř na ten čas, co jsem měla v materiálech na cestu 🙂 Místo je to krásný, do Glasgow je to cca hodina cesty, takže nejsem ani až tak daleko od civilizace :D, ale hlavně ta příroda!! Hned jsem využila volných dnů a jela na různé výlety a jsem opravdu okouzlená, země je to sice velice drsná, ale za to nádherná :). Práci už docela zvládám, je to sice fuška, ale dá se na to zvyknout :). Jediný co mě tady moc nesvědčí, je jídlo, je to velkej nezvyk oproti domovu, koření jim tady nic moc neříká a moje chuťové buňky trpí :D, každopádně jsem si již nakoupila nějaké potraviny zahrnující hlavně ovoce a zeleninu, takže si myslím, že to tady nějak půjde určitě všechno s klidem zvládnout :). Děkuji za zprávu, zatím se mějte.
S pozdravem,
Veronika

20160618_102959 20160618_110831 P6223393

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?