Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Bentonville, Arkansas, USA

Ahoj!

Jmenuji se Tamara a můj pobyt v USA začal 6. srpna, když jsem přiletěla do Arkansasu. Letu jsem se velmi obávala, protože jsem nikdy nikam sama neletěla, ale naštěstí všechno dobře dopadlo a na letišti na mě čekala moje host family – Keith, Janet a Sammy. Byla jsem s nimi v kontaktu už od dubna, takže si skvěle rozumíme a často chodíme na menší výlety po okolí.

tamig6 tamig7

Škola mi začala 15. srpna a první dny pro mě byly jeden velký chaos a stres. Celý systém je jiný než u nás doma. Střídají se A days a B days a každý den máme 4 hodiny, které trvají 90 minut. V pátek je Fast Friday, kdy máme všech 8 hodin naráz, ale mají jen 45 minut a nikdo nic nestíhá. Učitelé tu jsou velmi milí, vždy se snaží pomoct a skoro vůbec tu není třeba se učit, stačí jen pozorně poslouchat na hodině.

tamig5 tamig4

V září jsme s mojí host family jeli na náš první velký výlet – Mt. Rushmore. Bylo to úžasné, příroda tam je nádherná a všichni jsme si užili mnoho zábavy. Z těch menších výletů se mi zatím nejvíce líbil Eureka Springs, což je malé historické městečko v horách. Taktéž jsem už zažila Homecoming, Halloween a teď se připravujeme na Thanksgiving.

tamig3 tamig2

Pobyt v Americe bych určitě každému doporučila, i přes to že ne vždy je všechno jednoduché. Chybí mi má rodina, kamarádi a zkrátka celé Slovensko, ale naštěstí jsou tady všichni velmi přátelští a vždy mi umí zlepšit náladu.

Děkuji taťkovi, Vandě a celé agentuře COOLAGENT, že díky nim můžu zažít tuto skvělou zkušenost a mít plno úžasných zážitků.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?