Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Stáňa F, program COOL Hospitality

Milá paní Jarko.
Zítra to budou 2 týdny, co jsem docestovala sem do hotelu The EWHI. Hned na začátku jsem byla velmi mile překvapena hezkým ubytováním a všemi ostatními podmínkami zde, včetně pomoci se zařízením NIN. Práce je  náročná, uklízení pokojů vyžaduje pozornost velikou, ale dobře si zvykám a už nejsem ani tak unavená jako na začátku.  Večer chodím obsluhovat do baru a moc se mi to líbí. S vedoucím jsem domluvena, že budu dostávat služby vždy, když bude potřeba, protože mne i za práci v baru hned na začátku pochválili. Celkově se mi  zde moc líbí a doufám, že co nejdéle zde budu moci vydržet.
Děkuji Vám tímto za zprostředkování této akce a přeji Vám jen samé úspěchy a další spokojené pracovníky.
Mockrát zdaví
Stáňa F.

A ještě k té náročné práci, všechno ostatní za to opravdu stojí. Hlavně podmínky a možnosti na hotelu a také ještě, personál je moc milý a přátelský a hosté také.

Ještě k té práci. Začínáme ráno v 8,30 a uklidíme a umyjeme bar (pult, stoly, dlažba, koberce, WC), pak jdeme uklízet pokoje (change, make) a také třídíme prádlo v prádelně pro odvoz do servisu, nebo praní zde. To máme hotové v průměru mezi 14-15 hod., ovšem když pěkně kmitáme, ale nic jiného nezbývá. Pak večer jsou služby kuchyň-bar 18-22 hod. Někdo chodí jen 2x týdně, ale mně se to líbí, tak mě dávají 3-4x týdně. Zvládám to čím dál lépe a jsem čím dál méně unavená (doufám, že u toho také shodím nějaká kila). Jo a jídlo dostáváme 3x denně, ať pracujeme, nebo máme volno. Zde ani žádný obchod není, ale většinou během volna jedeme do města Minehead a tam se i najíme. Jsou ale hodní, že máme na jídlo nárok.
Mockrát zdraví a zatím se loučí

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?