Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v Irsku – Killarney

S agenturou COOLAGENT jsem velmi spokojená. Práci jsem zde našla velmi rychle, přístup byl příjemný a vždy pohotový. Když se vyskytla nějaká nesrozumitelnost či nedorozumění, vše mi bylo vysvětleno a řešení přišlo rychle.

Přihlášku jsem si podala ke konci března s nejpozdějším datem odjezdu 15.7. a již 2.6. jsem nastoupila do práce. Bylo to velmi rychlé a již na druhém pohovoru se mi podařilo sehnat práci i bez předchozích zkušeností.

„Irsko se mi vždy moc líbilo. Miluji zdejší krajinu a lidé jsou zde velmi příjemní.“

Bydlím se spolubydlící ve sdíleném pokoji, s vlastní koupelnou. Bydlíme v malém domku pro personál se společenskou místností, lednicí a varnou konvicí. Jedinou nevýhodou je, že nám zde chybí kuchyně a velikost lednice je nedostačující. Díky tomu, že bydlím v domě pro personál a nejsem tu jediná ze zahraničí, tak trávím spoustu času se svými spolupracovníky. Chodíme spolu do nedalekého centra, hrajeme hry, nebo si povídáme. Je zde také možnost využití bazénu a posilovny.

V 7:15 nastupuji do práce a pracuji přibližně do 11:30. Mou náplní práce během snídaně je obsluhovat hosty, uklízet špinavé talíře, a prostírat pro další návštěvníky. Poté máme volno do 17:15 kdy začíná večerní směna. Opět zde obsluhuji hosty, starám se o jejich objednávky, uklízím a prostírám.

Chci také pracovat v Irsku

Co mě v Irsku mile překvapilo? Že se Irové od nás Čechů skoro neliší. Kdyby zde nemluvili anglicky měla bych dojem, že jsem Českou Republiku neopustila.

Zatím jsem žádná zajímavá místa nenavštívila, převážně navštěvuji město a nedaleké jezero. Věřím ale, že to tu více procestuji. Zatím můj největší zážitek je návštěva asijské restaurace v městě :-).

Pobyt zde naprosto splnil mé očekávání a dokonce je ještě předčil. Mohu ho ostatním rozhodně doporučit! Je to ideální pro někoho, kdo je momentálně ztracen ve svém životě a neví, co si počít.

Do budoucna 100% uvažuji o dalším  pobytu v zahraničí.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?