Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Miroslav V., program COOL BALIRNY UK 2013

Dobry den pani Jarko,
s praci v balirne obleceni jsem plne spokojen.Vse funguje zcela presne dle Vami prezentovanych podminek, takze neni nic k vytknuti. V  UK  nejsem pracovne  poprve a mohu tedy  srovnavat a hodnotit. Jiz  od sameho zacatku,  tim myslim od prvotniho kontaktu s Vami ,  jsem dle mych zkusenosti veril, ze vse dopadne dobre. Mohu vyzdvihnout  Vas osobni profesni pristup ( vstricnost,  vcasnost, presnost , atd.).
Samozrejme jsem si nejdrive na internetu  zjistil ohlasy na agenturu COOLAGENT, ktere byly prevazne pozitivni. Pripadne negativni ohlasy pricitam nezkusenosti a prehnanemu ocekavani nekterych mladych lidi, kteri by nejradeji hodne penez  za malo prace. 
Pani Jarko,  jelikoz  tato moje odpoved  vyzniva az moc pozitivne ( coz muze vypadat, ze jsme domluveni), muzete pripadnym zajemcum dat kontakt na mne. 
Zdravi 
Miroslav  V. 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?