Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Michal, COOL HOSPITALITY, podzim 2014, Shetlandy

Dobry den,

cesta byla krutá, obzvlášť trajekt, ale spousta zážitků. To samé platí k celému Shetlandu. Je to tu nádherné, přátelští lidé. Celkově jsem očekával mnohem horši podmínky a celkové přijetí. Ale je to tu opravdu fajn :-)) Snad se bude i nadále dařit a nějaký ten čas tu zůstanu. Je to sakra změna 🙂

Mejte se zatim krasne a dekuji Vam.

Michal

Shetlandy_Hrabak_5 Shetlandy_Hrabak6

 

Shetlandy_Hrabak4 Shetlandy_Hrabak3

…a protože jsme s Michalem dále v kontaktu, ptali jsme se, zda můžeme použít jeho fotky do ohlasů…

Dobry den přeji,

urcitě, použijte je a stále platí, že všichni jsou přátelští a je to velice pozitivní zkušenost, jsem velice rád, že jsem díky Vám mohl toto zkusit =))  ( kromě housekeepingu a mytí nádobí mě zaučují i v kuchyni, na baru a od pondělka mám na starost vaření snídaní, což je úplná bomba, protože se to bude hodit jak do CV, tak je to můj koníček =)))  ….  dejte mi pak vedět, ať se mrknu, které fotky se Vám líbily a jsem moc rád, že mohu nějak přispět = ))

S pozdravem na jih,

Michal

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?