Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Rakousko

Hned druhý den po příjezdu jsme s dětmi vyrazily na koupaliště, celou dobu jsme byly na klouzačce a učily jsme se plavat. Po týdnu jsme vyrazili do Linze. Nejprve jsme jeli lanovkou na kopec, kde byl kostel a poté jsme navštívili trpasličí městečko, koupili jsme si oběd, koukali se na vyhlídce na celé město a hrozně jsme si to užili. Další dne jsme ráno udělali snídani, připravili věci n piknik a jeli jsme se vykoupat k jezeru. Hráli jsme s dětmi volejbal, basketbal, badminton a jeli jsme na krátkou plavbu kolem jezera na nafukovacím člunu.

Děti i rodiče jsou hrozně hodní, dokážeme si povídat skoro o všem.

Děti jsou taky hodné a moc nezlobí, poslouchají. Včera jsme byli ve velkém aquaparku s klouzačkami, divokou řekou, prolézačkami a užili jsme si spolu spoustu zábavy. Jsem moc ráda, že mě rodina vzala jako dalšího člena.

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?