Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Marek P., program COOL BALIRNY UK 2013

Dobrý den,
odepisuji až nyní, jelikož jsem chodil na noční 12tky, kdy není příliš volného času.
Jestliže bych měl hodnotit pouze balírny, troufám si říci, že se jedná o celkem jednoduchou a ne příliš fyzicky náročnou práci. Pracujeme ve skladu Hardwick, kde sbíráme produkty podle objednávek do boxů, které jdou posléze k fázi balení. Jediný problém může nastat, kdo není zvyklý nosit boty s kovovou špicí, že ho budou chvilku bolet nohy. Po měsíci chození po skladu, si nohy ale zvyknou 😉 . Máme tu kolem sebe milí a tolerantní lidi, ať už team leadery nebo spoluzaměstnance. Což napomáhá k tomu, že se zde nachází dobré pracovní prostředí. Náš zaměstnavatel ve většině případů se vším vychází vstříc.
Jedinou výtku bychom měli na ubytovaní. Není vůbec špatné, ALE na to kolik se platí a kolik lidí bydlí pospolu, bychom všichni uvítali lepší vybavenost a připravenost ze strany „cestovní agentury“.
Děkuji za optání a přeji pěknou středu 🙂 , Marek P.
PS: fotky máme pouze města Warrington a okolí, ale v příloze posílám ukázku 🙂 

w1.jpg w2.jpg w3.jpg marek4.jpg 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?