Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Lukáš a Nikola, program COOL GREECE, léto 2014

Nejprve bychom chtěli poděkovat celé agentuře COOLAGENT za poskytnutí možnosti práce v zahraničí. Největší poděkování patří Jarce Dudíkové, která nám od začátku až do konce ochotně a velmi přátelsky pomáhala.

Co se týče práce a ubytování jsme byli naprosto spokojení. Začátek sice nebyl nejjednodušší, ale postupem času jsme si  na vše zvykli a  vytvořili si s ostatním personálem kamarádskou až rodinnou atmosféru.
Pracovali jsme ve městě Argassi v comlexu tří hotelu. Oba jsme ze začátku pracovali jako číšníci v hotelové restauraci. Po týdnu mě ale přeřadili k baru a recepci, díky tomu že jsem se zalíbil naší šéfové Ranii :D.
Zakynthos je to pravé místo, kam vyrazit pracovat na letní brigádu.
Nikola a Lukáš
trip

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?