Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Lucka, program COOL ŘECKO, léto 2014

Ještě jednou děkuji agentuře COOLAGENT, především koordinátorce Jarce Dudíkové, za zprostředkování pobytu v Řecku. Rychlé vyřízení, profesionální přístup. Byla jsem spokojená. Po dobu těchto 3 měsíců v zahraničí nebyly žádné neřešitelné problémy. Váš manuál zpětně hodnotím jako užitečný. Práce byla náročná a řecká mentalita i kultura jsou jiné. Pro mě zkušenost nejen v profesním, ale i osobním životě.

Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla vycestovat a využila služby právě Vaší agentury. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?