Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový pobyt Cavendish School of English, Bournemouth

Dobrý den,
pobyt v Cavendish School of English v Bournemouth se mi velice líbil. Krásné město, parádní moře, výlety okolo, příjemné mírné počasí i uprostřed prázdnin… Škola je docela malá, ale tak to v Bournemouth je – hodně malých škol pro výletníky.

„Měla jsem tři učitele a všichni byli opravdu úžasní.“

Toto léto je pro školy tohoto typu bouřlivé – vzpamatovávají se po Covidu a do toho přišel Brexit – takže bohužel neměli skupinu pro úroveň C, pouze B1 plus (tedy B1 a výš) a úroveň studentů byla velmi, velmi různá. Byla bych ocenila, kdybych na to byla upozorněna předem. Musím ale říct, že učitelé i recepce dělali, co mohli a setkání s různými kulturami včetně arabské bylo obohacující.  Ubytování v hostitelské rodině je pro dospělého tak trochu vyjití z komfortní zóny, ale výborný způsob, jak poznat život místních. Podporu ze strany Coolagent jsem opravdu ocenila, zejména ve fázi přípravy jsem dostala vždy rychlou a ochotnou odpověď na všechny své dotazy.
Jitka

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?