Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový kurz v Německu, Berlín, škola Alpadia

Dobrý den,

úspěšně jsem se vrátil z Berlína a rád bych se s Vámi podělil o svoji zpětnou vazbu.

Musím říct, že jsem si vybral dobrou školu, v Alpadia bylo vše dobře organizované a strukturované.

„Hodiny měly „hlavu a patu“, učitelé byli do výuky zapáleni, bylo vidět, že je to baví.“

Jakýkoli problém (např. když mi naplánovali výuku na pátek odpoledne, ale já to potřeboval kvůli již koupenému lístku na vlak přehodit na dopoledne) jsme bez problémů vyřešili, jejich přístup byl vždy vstřícný a  nápomocný.

Také výuka byla velmi dobrá, i když bych ji trochu rozdělil na dvě skupiny. Ta první část (čtyři „základní“ hodiny dopoledne) byly naprosto super, možná jsem měl i štěstí na učitele (měl jsem na těchto hodinách postupně celkem tři), ale to k tomu patří. Odpolední dvě hodiny byly „Intensiv“ a Premium“. Premium bylo čtení, porozumění textu a psaní, zde za mne plně OK, plně záleželo na pro aktivitě studenta. Dalo se to celé „odsedět“ (a byli tam takoví), anebo aktivně číst a spolupracovat s učitelem na opravě vypsaných textů. Intensiv byla o konverzaci, zde to nebylo úplně ideální. Podle mne by bylo lepší mít zde méně studentů (bylo nás tam vždy okolo osmi), aby bylo možné se více zapojit. Samozřejmě to (tak jako na všech dalších hodinách) bylo o pro aktivitě studenta a zapojení se, nicméně byly tam určité mantinely. Např. když učitel/-ka zpovídala další dvě či tři dvojice, k čemu došli, co diskutovali apod., tak člověk neměl jinou možnost, než být těchto např.7, nebo 10 minut zticha. Zkrátka bych si tady ten „Intensiv“ představoval trochu více intenzivní.

Celkově to hodnotím naprosto super, velmi mi to pomohlo s mojí němčinou, škola super, ubytování naprosto v pohodě a v pořádku, takže rozhodně nelituji, že jsem investoval týden svého času do tohoto vzdělávání.

Vás osobně děkuji za podporu při přípravě celé akce a při zodpovídávání mých otázek a přeji Vám, ať se Vám daří.

Viele Grüße 🙂

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?